Çözüldü Page fault in nonpaged area mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

winamp2

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bu hatayı 3 kere aldım acaba neden kaynaklanıyor? Minidump dosyasını Google Drive'a ekledim.

Anakart ASUS Z77'a.
RAM 12 GB DDR3 1600 MHz Crucial.
i5 2500K işlemci.
Windows 20H2 sürüm yüklü
Rx 460 oem 2 gb

@Recep Baltaş
@MF
@Ted Kaczynski
@yika38
@ViooYa

Son düzenleme:
Çözüm
AIDA64 sil.

Ekran kartı sürücüsü güncel değilse. Ekran kartını güncelle.

En başta DDU ile var olan sürücüyü sil. Sonra ekran kartının kendi sitesinden en güncel WHQL imzalı sürücüyü indir.

CPU-Z kaldır. Mavi ekran sorunun geçince tekrar yükleyebilirsin.

BIOS güncelleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer tekrar mavi ekran alırsanız. Aldığınız mavi ekranların minidumplarını paylaşın.
Sonuç nedir? Başka mavi ekran aldıysanız minidump paylaşın.

4 Günden beri mavi ekran almıyorum. Herhangi bir sorun yok şimdilik. Önerilerin ve ilgin için teşekkürler.
CPU-Z ve AIDA64'ü bu gün tekrar yükledim ve mavi ekranı tekrar aldım. Bu programları neden kullanamıyorum? Neden mavi ekran alıyorum.

@Ted Kaczynski @ViooYa
Sorun AIDA'nın güncel sürümünün Windows'la çakışması. AIDA'nın eski sürümünü kullanıyorum, herhangi bir sorun yok. Kullandığım sürüm AIDA64 Extreme 5.75.

Son düzenleme:
Ekran kartını güncellerken bu mavi ekran kartı hatasını alıyorum yorum olarak başka konuya yazdığım için link bırakıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Geri
Yukarı