Çözüldü RDR2 "exited unexpectedly" hatası | 0xc000001d

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Whizzk

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Oto Galeri
Merhaba kardeşlerim, abilerim. Ben oyunu 13 Mayıs'ta Steam'den aldım 18 Mayıs oldu 1 dk bile oynayamadım bu hata yüzünden internette ne önerdilerse yaptım anakartı bile bozdum 200 TL masraf yaptım 5 gün içinde destekle görüştüm biliyorsunuz destek hiçbir zaman işe yaramamıştır halende yaramıyor bu hata çözülürmü veya gelecek olan güncelleme ile mi çözülür beklemeli miyim?

Dosya Ekleri

• Desktop Screenshot 2020.05.18 - 09.09.47.44.png
    Desktop Screenshot 2020.05.18 - 09.09.47.44.png
    402,9 KB · Görüntüleme: 134
Çözüm
SSE 4.1 destekli FX işlemciye geçilerek çözülmüştür. Bir dosya daha kapanır böylece. Yeterli dökümanınız varsa çözülmeyecek sorun yok gibi 😎
Evdeki bağlantıp koptu. İşlemciyi değiştirmene gerek yok. İlk olarak 2004 sürümüne geçelim bir:

Abim nasıl geçeceğiz daha önce bunu yapmadım bağlatıdan hangisini kuracağım.
Update Now yazıyor en üstte onamı basacağım.

Evdeki bağlantıp koptu. İşlemciyi değiştirmene gerek yok. İlk olarak 2004 sürümüne geçelim bir:

Tamam hallettim indiriyor abi.
Abim ben 2004 sürümüne geçtim ne yapacağız şimdi.

Tekrar denedim olmadı abi güncellemeden sonra ☹

Abim musait olursan tekrar ilgilenebilecek misin benimle bu gün.

Abi benim raporlarda var mı bir gelişme? Çok rica ediyorum tahmin ediyorum yoğunsundur ama müsait olunca bana dönüş yaparsan çok sevinirim. 19 gün oldu çözemedim bu işi çok zoruma gidiyor artık.

19 gündür çözemediğim exited unexpectedly hatasında bana farklı ilginç bir yönden çözebilecek biri varsa gerçekten beni dünyanın en mutlu insanı yaparsınız. İnternette veya yazılımsal olarak bütün yollar denendi oyun bana mısın demiyor. Story modu veya Online moduna başla dedikten ortalama 15 saniye sonra bu hatayı alıyorum bir türlü giremedim.
Şimdiden çok teşekkür ederim.

Desktop Screenshot 2020.05.17 - 19.53.04.45.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Raporlara bakamadım. 2004 sürümüne geçtin mi?
  • Bir de oyunun başlatma seçeneklerine bunu ekelyip deneyelim: -cpuLoadRebalancing
Buraya ekleyip dene:

Eki Görüntüle 579153

Abi bende o bölüm yok Steam'den aldığım için herhalde o bölüm sadece Rockstar'dan alırsan oluyor galiba. Örneğin GTA 5'in o bölümü var bende orijinal DVD almıştım zamanında ama RDR2'nin yok.

Sanırım bu defa buldum gibi. No Man's Sky'da aynı hatayı alan birisi 0xc000001d hatasının işlemci komut setiyle ilgili olduğunu söylemiş. Söz konusu komut seti de SSE4.1 ve arkadaşın işlemcisi de AMD Phenom II X6 1100T. Bu işlemci de SSE4.1 desteklemiyor.

İki seçeneğimiz var: Intel'in SDE aracı ile denemek ya da FX işlemciye geçmek. İstersen ilk olarak Intel'in yazılımı ile deneyelim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı