Çözüldü RDR2 "exited unexpectedly" hatası | 0xc000001d

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Whizzk

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Oto Galeri
Merhaba kardeşlerim, abilerim. Ben oyunu 13 Mayıs'ta Steam'den aldım 18 Mayıs oldu 1 dk bile oynayamadım bu hata yüzünden internette ne önerdilerse yaptım anakartı bile bozdum 200 TL masraf yaptım 5 gün içinde destekle görüştüm biliyorsunuz destek hiçbir zaman işe yaramamıştır halende yaramıyor bu hata çözülürmü veya gelecek olan güncelleme ile mi çözülür beklemeli miyim?

Dosya Ekleri

• Desktop Screenshot 2020.05.18 - 09.09.47.44.png
    Desktop Screenshot 2020.05.18 - 09.09.47.44.png
    402,9 KB · Görüntüleme: 140
Çözüm
SSE 4.1 destekli FX işlemciye geçilerek çözülmüştür. Bir dosya daha kapanır böylece. Yeterli dökümanınız varsa çözülmeyecek sorun yok gibi 😎
Kesinlikle yeterli olması lazım. Para harcamadan önce takıp test et yine de, sistemsel bir sorun olması ihtimaline karşın.

Ona vakitim olmaz abimde sistemsel sorun olmaz herhalde dün neler yaptık daha ne yapacaz abim olursa bir sorun onu da hallederiz. Bu oyun bana daha ne kadar masraf açacak merakla bekliyorum.
Ona vakitim olmaz abimde sistemsel sorun olmaz herhalde dün neler yaptık daha ne yapacaz abim olursa bir sorun onu da hallederiz. Bu oyun bana daha ne kadar masraf açacak merakla bekliyorum.

Abi bu destek yine benden aynı dosyları istiyor. Bota bağladılar yine. Dün gönderemedik herhalde dosyaları tam olarak. Ben göndermeyim yarın ekran kartını deneyim olmazsa öyle yapalım olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Güzel abim bu kartı alayim mi sence tavsiyen var mı bana dönersen en hızlı şekilde sipariş verip alayım hemen.
ASUS RX580 ROG STRIX top 8 GB GDDR5 256 bit radeon DX12.

Dosya Ekleri

• 15900632528422172931124199602571.jpg
    15900632528422172931124199602571.jpg
    3,2 MB · Görüntüleme: 30
I hope you are doing well. I can relate to your words and suggest that this could possibly cause due to supported screen resolution is not being set correctly in the Game.

Please set the screen resolution to normal instead of maxing out and Save the changes to fix this.
If the issue still persists, please make sure to first check if the Game is running as administrator and lower the resolution> exit to RDR2 story mode>launch Red dead Online and revert back to native resolution.

Thank you for being an avid Player. Have a great day ahead.

Destekle son geldiğim nokta bu ne demek istiyorlar anlamadım raporlardan sonra bunu yolladılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözünürlüğü düşürün diyorlar. Settings.xml içinden düşürülebilir ama siz zaten düşürmüştünüz diye hatırlıyorum.

Aynen öyle her şeyi yaptık abi bunların yardım edeceği yok çarşamba günü aldığım ekran kartı gelsin kargodan öyle bakarız artık. Umarım açılır gerçekten düşer bayılırım artık açılmazsa.
Aynen öyle her şeyi yaptık abi bunların yardım edeceği yok çarşamba günü aldığım ekran kartı gelsin kargodan öyle bakarız artık. Umarım açılır gerçekten düşer bayılırım artık açılmazsa.

Abi yeni aldığım ekran kartını takıyorum görüntü gelmiyor neden.

Yemin ederim tam 3 hafta oldu oyunu alalı halen bende giremedim oyuna. Yeni ekran kartı aldım sıfır Recep abi kart kaynaklı dedi yine olmuyor yine olmuyor delireceğim artık.
Bende oyun açılıyor başlatıyorum 10 saniye sonra bu hatayı veriyor. Yeni aldığım kartta ASUS RX 580 TG8.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı