Samsung Galaxy S4 Virüs Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Download firmware: I9500XXUFNF3_I9500OJVFNF3_TUR - SamMobile
Buradan hem dosyayı indirip altındaki açıklamadan da nasıl kurulacağını görebilirsin. Rusya lolipop rom'unu yükleyeceksen İMEİ yedek alman lazım ilk önce.

Sanırım tüm dediklerinizi burada adam söylüyor. Eğer videoyu onaylıyorsanız yapmaya başlayacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunun haricinde ülkemize gelmediği için Lolipop güncellemesini yapmaktan kaçınmıştım açıkçası... Bir de garantiden çıkma durumu var.

1 hafta içinde uğraşacağım. Konuyu takip ediyorum. Yaptığım zaman buradan neler olduğunu bildiririm. (y)

--------------------------------------------------------------

Android sürümünü Rusya'ya çıkan sürümle yükseltecektim fakat. Tüm kullanıcıların ortak şikayetlerini araştırdım.

Hepsi performans artışının olduğunu fakat aşırı ısınma ve şarjın fazla gitmesinden şikayetçi olmuşlar. Hangi siteye, hangi haber sitesine girsem, hangi videoyu izlesem aynı problem vardı. Sorunları görmezden gelip performansını beğenen çok az kişi gördüm ki tahminimce onlarda telefonu değiştirecek olan kişilerdir. :)

Benim daha 4 ay oluyor. Üstünde bir şey uygulamayı düşünmedim ama fabrika ayarlarına geri döndürdüm.

Wondershare MobilGo ile telefonumun yedeğini aldım. Zaten attığım video da gösteriyor nasıl olması gerektiğini. Fabrika ayarlarına geri dön dedim. Sim kartım ve SD kartım gayet güvende içindeki bilgilerin silinmediğini gördüm. Yedekleme yapmasam da olurmuş ama siz yinede garanti olsun yedekleme yapın. :)

O internet sayfası açmama problemi var ama Opera Mini hariç. Google Play üzerinden indirilen Opera Mini tarayıcılarında bu sorun devam ediyor. Telefonumun kendisin de olan Opera Mini o sayfaların açılmasını engelliyor. Ben çeşitli Opera Mini yüklediğim için hiç bir internet sayfasına giremiyordum. Şimdi telefonun kendi uygulaması olan Opera ile devam ediyorum. Diğer tarayıcılar aynı. Ama benim için bir tanesinin çalıştırması yeterliydi.

Sorunum böyle çözüldü. Ve telefonumda ki o Opera Google Play üzerinde yok. :)
Screenshot_2015-07-25-15-13-31.png

Benim telefonda ki sürüm 7.6.4 hatta simge olarak bendeki daha koyu bir renk. Belki diğer Crome gibi tarayıcılarında Google Play üzerinden indirilmeyen uygulamalarında bu sorun yoktur. Şimdilik Opera işimi görüyor. Aynı sorunu yaşayan var ise Opera'nın bu sürümünü kullanabilirler.

Benim daha 4 ay oluyor. Üstünde bir şey uygulamayı düşünmedim ama fabrika ayarlarına geri döndürdüm.
Orj. olan rom'u atsaydınız o zaman. Rusya rom'u illede yükleyeceksin demedik. Türkiye rom'unun güncel olanı indirip aynı şekilde yükleyebilirsin.

Orj. olan rom'u atsaydınız o zaman. Rusya rom'u illede yükleyeceksin demedik. Türkiye rom'unun güncel olanı indirip aynı şekilde yükleyebilirsin.

Ayarlardan güncelleştirmeyi yapmıştım. Daha sonra en son güncelleme etkin dedi. Rusya rom'u illede yükle demediğinizi biliyorum. İşe başlamışken onu da araştırdım. Şu an sorun yok. Opera kullanıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı