Çözüldü Termal macun gümrüğe takılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Scream_00

Kilopat
Daha fazla  
Technopat'ın videosunda gördüğüm mastergel maker resimde en üstteki mavi olan onu almak istiyorum. Vatan ve hepsiburada'da bulamadım. Amazondan alsam gümrüğe takılır mı?

Ve bunlardan hangisini alacağım? Birisinde nano diyor. diğerinde demiyor? Ve bu nano dediği nedir? Ekstra özelliğimi var?

Nano olmayan:

Amazon.com: MasterGel Maker Nano-High performance MGZ-NDSG-N15M-R1: Computers & Accessories

Nano olan:

Amazon.com: CM MasterGel Maker: Computers & Accessories

rsz_termal_macun.jpg

Ödemeyi dolar olarak mı yapacağım? Yoksa TL olarak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazondan alırsanız gümrüğe takılma derdi olmaz. Zaten alırken gümrük parasını da ödüyorsunuz. Paranız Dolar kuru üstünden TL'ye çevrilecek ve öyle ödeyeceksiniz.
Yalnız alırken aşağıda sold by Amazon yazsın. Amazon'un sattığından emin olun.
Bu arada ikisi de nano üstteki linktekini alın ve hızlı davranın çünkü 1 tane kalmış stokta.

Son düzenleme:
AliExpress, gearbest , amazon bu üçünden alsanız hiçbirinde gümrüğe takılmaz.
Gümrüğe takılabilecek olası ürünler:
Bazı spor ürünleri(protein tozu vs), herhangi bir GSM cihazı, ağır metal, bazı kimyasal maddeler, elektronik sigara (tütün ürünleri dahil) bu gibi ürünlerden almadığınız sürece gümrüğe takılma olmaz.

Amazondan alırsanız gümrüğe takılma derdi olmaz. Zaten alırken gümrük parasını da ödüyorsunuz. Paranız Dolar kuru üstünden TL'ye çevrilecek ve öyle ödeyeceksiniz.
Yalnız alırken aşağıda sold by Amazon yazsın. Amazon'un sattığından emin olun.
Bu arada ikisi de nano üstteki linktekini alın ve hızlı davranın çünkü 1 tane kalmış stokta.
Durur muyum hemen kaptım. :D Ama amazon daha parayı çekmedi niye acaba?
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.JPG
bbbbbbbbbbbbbbbbb.JPG

AliExpress, gearbest , amazon bu üçünden alsanız hiçbirinde gümrüğe takılmaz.
Gümrüğe takılabilecek olası ürünler:
Bazı spor ürünleri(protein tozu vs), herhangi bir GSM cihazı, ağır metal, bazı kimyasal maddeler, elektronik sigara (tütün ürünleri dahil) bu gibi ürünlerden almadığınız sürece gümrüğe takılma olmaz.
Telefonda takılıyor demek gümrüğe. Bunu bilmiyordum.
Hemen çekmez biraz bekleyeceksiniz. :)
Tamam. Şimdi çekmiş parayı. Yardımcı olduğunuz için ikinizede teşekkür ediyorum.
ccccccccccccccccccccccccccccccc.JPG

Konu kapatılabilir.

@MF

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı