Çözüldü Uyarım neden 1 ay?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Salih METİN

Kilopat
Makaleler
13
Merhabalar. Sayın moderatörlerimden ricam, ikinci elde almış olduğum bir uyarım vardı. Alıcı değildim, o yüzden uyarı almıştım. Sosyal'in kurallarına bakıp, bu uyarıyla ilgili herhangi bir ceza süresi örneğin; 1 saat, sonrasında 1 gün gibi bulunmamasına rağmen, "1" (bir) ay, ikinci el bölümüne mesaj yazamayacakmışım.

Maksadım kimseyi kötülemek, zan altında bırakmak değil. Sadece Sosyal'de bulunan kurallarda herhangi bir süre yer almaksızın, bana 1 ay ceza verilmesi beni merak ettirdi. Tekrardan Sosyal'e baktım, ceza/uyarı süresiyle ilgili bir ifade yer almıyor.
Ben mi yanlış gördüm acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İkinci el konularının ceza süresine bu konuda değinilmiş.

İkinci el kategorisinde sabit bir konu olmasının sebeplerinden biri de bu.

Çözüm

Bu konu kurallar bölümünde var mı? Daha sonradan gelen kullanıcıların haberi olmayabilir.

@Ribozom
İkinci el kategorisinin bazı kuralları farklı olduğu için bu kurallar kategori altında sabit konu ile belirtiliyor.

Mesela MacOS kategorisinde de başarılı kurulum ve uyumlu donanımlar için ayrı başlıklar bulunuyor.
Oranın da kendine ait bir kuralı olduğu için orada yazıyor.

@Ribozom
İkinci el kategorisinin bazı kuralları farklı olduğu için bu kurallar kategori altında sabit konu ile belirtiliyor.

Mesela MacOS kategorisinde de başarılı kurulum ve uyumlu donanımlar için ayrı başlıklar bulunuyor.
Oranın da kendine ait bir kuralı olduğu için orada yazıyor.
Cevap için teşekkürler. Daha dikkatli olacağım.

Geri
Yukarı