Çözüldü VIDEO_TDR_FAILURE mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Program tavsiye etti.
Eder tabii, aynı yapımcının sonuçta. Sanırım ekran kartı sürücülerini güncellemeye yarıyor. İndirmeyin, kartın kendi sitesinden güncelleyin. Modeli neydi bu arada?

Yazılanlara ek olarak; Wireless adaptörünüzün sürücülerini güncelleyin, güncelse çıkarın ve kullanmayın. MSI Afterburner ile bir işlem yaptıysanız sıfırlayın ve kaldırın.
Tahmin ettiğim gibi, işletim sisteminizle uyumsuz olduğundan kaynaklanıyor. Diğerlerinden öncelikli olarak, adaptörünüzle ilgili dediğim işlemleri yapın. Sorunun son durumu hakkında geri dönüşünüzü beliyorum.

Tahmin ettiğim gibi, işletim sisteminizle uyumsuz olduğundan kaynaklanıyor. Diğerlerinden öncelikli olarak, adaptörünüzle ilgili dediğim işlemleri yapın. Sorunun son durumu hakkında geri dönüşünüzü beliyorum.

İnternet bağlantımın arada bir kesilip gelmesi dışında hiçbir sorun yaratmıyor bu adaptör emin misin.

Evet, adaptörü uyumsuz olduğu için mavi ekran alan birisini görmüştüm. Eğer adaptör değişimi mavi ekran sorununuzu çözmese bile başka olmuş ya da olabilecek sorunlarınızı çözecektir.

Bu işlem mavi ekran sorununuzu çözmezse, yeni dosyaları atın.

1600581488887.png

1600581540274.png

@Bora Dere Ek olarak görüntü atmak gerekirse.

Tamam, o halde kart ile yapmanız gereken tek şey Afterburner ayarlarını sıfırlamak. Ama dediğim gibi, ikinci planda. Şu an öncelik adaptörde görünüyor.

Tamam, o halde kart ile yapmanız gereken tek şey Afterburner ayarlarını sıfırlamak. Ama dediğim gibi, ikinci planda. Şu an öncelik adaptörde görünüyor.

Belki şundan olabilir mi bilmiyorum ama.

Benim 2 tane wireeles adaptörüm var ve ikisini de sistemime bağladım belki ikisi birden çalıştığından bu sorunu yapıyor olabilir mi?
@Bora Dere

Geri
Yukarı