Virüslü siteye girince virüs bulaşır mı?

Birşey olmamıştır merak etmeyin o açılan sayfada bir şeye tıklamadıysanız sorun yok.
Sayfayı açtım dinleye bastım, bildirimler sayfanın yanından poplamaya başladı ama dokunmadım direkt çıktım.
Yani pek bir şey olacağını zannetmiyorum. Dinle tuşuna bastığınızda yeni sekme vs. açıldı mı?
Hayır sitenin kendisinde birkaç tane anlattığım şekilde bildirim belirdi.

Sayfayı açtım dinleye bastım, bildirimler sayfanın yanından poplamaya başladı ama dokunmadım direkt çıktım.

Tamamdır sıkıntı çıkmaz yine de içiniz rahat etsin isterseniz yukarıda da belirtildiği gibi ESET veya başka bir virüs programı kurabilirsiniz telefonunuza.

Hayır sitenin kendisinde birkaç tane anlattığım şekilde bildirim belirdi.
Bir şey olmamıştır hocam o zaman. İçiniz rahat etmiyorsa arkadaşın da dediği gibi bir virüs programı kurun.

Hangi siteye girdiniz acaba siz?
MP3semti veya MP3indirdur sitelerinden biri mi? Ben buralardan indiriyorum genelde. Şarkı indirme sayıları da bir hayli fazla.

Hayır ismi bilindik değildi çünkü yabancı bir şarkıyı arattım, söylediğiniz siteleri de geçmişte kullandım onlarda zaten öyle bildirimler gelmiyor. Şimdi tarattım ESET ile temiz diyor.
Siz o halde belirttiğim antivirüsü indirin ve telefonu taratın. Sorun varsa zaten kendisi düzeltecektir.
İndirip tarattım tehdit algılanmadı diyor, çok teşekkürler öneriniz için.

O halde sorun çözüldüğüne göre konu kilitlenebilir diye düşünüyorum. Telefonunuzda bu tarz antivirüsler bulundurarak sürekli koruma sağlamanız önemli bir husustur bunu sakın göz ardı etmeyin. Bir daha bu tarz siteleri kullanırken daha dikkatli olun, gerekirse Spotify gibi uygulamaları kullanın. İyi akşamlar dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı