Yanlışlıkla virüslü siteye girince virüs bulaşır mı?

cluster

Hectopat
Daha fazla  
İnternette gezerken siteye girdim. Sonra o siteden başka bir siteye atıldım. Orada beklerken birden Android güncellemeyi indirmek istiyor musunuz falan dedi. Ben reddettim, sekmeleri kapattım ve arama geçmişini sildim. Şimdi de telefonda ESET ve Dr. Web ile tarama yapıyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

İnternette gezerken siteye girdim. Sonra o siteden başka bir siteye atıldım. Orada beklerken birden Android güncellemeyi indirmek istiyor musunuz falan dedi. Ben reddettim, sekmeleri kapattım ve arama geçmişini sildim. Şimdi de telefonda ESET ve Dr. Web ile tarama yapıyorum. Yardım ederseniz sevinirim.
İndirme yapıldı mı?

İnternette gezerken siteye girdim. Sonra o siteden başka bir siteye atıldım. Orada beklerken birden Android güncellemeyi indirmek istiyor musunuz falan dedi. Ben reddettim, sekmeleri kapattım ve arama geçmişini sildim. Şimdi de telefonda ESET ve dr. Web ile tarama yapıyorum.

Sitenin içerisinde zararlı JS kodları varsa evet sistemine zarar verebilir taratmakta fayda var.

İnternette gezerken siteye girdim. Sonra o siteden başka bir siteye atıldım. Orada beklerken birden Android güncellemeyi indirmek istiyor musunuz falan dedi. Ben reddettim, sekmeleri kapattım ve arama geçmişini sildim. Şimdi de telefonda ESET ve Dr. Web ile tarama yapıyorum.

En fazla malware bulaşmıştır onu malware bytes ile temizleyebilirsin bir şey inmediyse sorun olacagını sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı