Çözüldü Windows 8.1 Şifresiz Nasıl Girerim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Recep abi 8.1 için konu açmısın ona da baktım dedıgın seylerı adım adım yaptım ama olmuyor abi. İste illa şifre istiyor e posta üstte yazılı altta ise parola ıstıyor. Abi bi çözüm bul rica ediyorum.

Recep abi 8.1 için konu açmısın ona da baktım dedıgın seylerı adım adım yaptım ama olmuyor abi. İste illa şifre istiyor e posta üstte yazılı altta ise parola ıstıyor. Abi bi çözüm bul rica ediyorum.
''Netplwiz'' işlemini doğru yaptığından emin misin ? Uygula dedikten sonra şifreni doğru girdiğinden emin misin?

Evet hem de cok emınım dıkkatlıce yazdım kapattım pc yı sonra bı daha actım ve yıne aynı goruntu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Denetim masası > kullanıcı hesapları > diğer kullanıcıları yönet > yeni kullanıcı ekle > + bir hesap ekle > Microsoft hesabı olmadan oturum aç (en altta) > yerel hesap > yeni kullanıcı adını yazıp oluşturun.
İngilizce işletim sistemi kullanıyorum çevirmeye çalıştım TR olarak aynılarını yazamamış olabilirim.

Edit: Aklıma gelmişken Windows 8.1 Preview sürümü kurdu iseniz, yerel hesap oluşturma bölümünü göremezsiniz, çünkü yok. RTM ile eklendi, lütfen sürümünüzün 8.1 Preview olmadığından emin olun.

Son düzenleme:
Göksel abi teşekkür ederim verdiğin bilgiler daha mantıklı oldu sağ ol tekrardan.

Evet abicim ulaştım teşekkür ediyorum tekrardan iyi geceler :)

Denetim masası > kullanıcı hesapları > diğer kullanıcıları yönet > yeni kullanıcı ekle > + bir hesap ekle > Microsoft hesabı olmadan oturum aç (en altta) > yerel hesap > yeni kullanıcı adını yazıp oluşturun.
İngilizce işletim sistemi kullanıyorum çevirmeye çalıştım TR olarak aynılarını yazamamış olabilirim.

Edit: Aklıma gelmişken Windows 8.1 Preview sürümü kurdu iseniz, yerel hesap oluşturma bölümünü göremezsiniz, çünkü yok. RTM ile eklendi, lütfen sürümünüzün 8.1 Preview olmadığından emin olun.

Bu siteden indirdim. Yani RTM. Yeni hesap açmadan olur mu diye sordum. Zira Windows 8' de öyle bir özellik vardı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı