Çözüldü Windows 8.1 Şifresiz Nasıl Girerim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ÖmerTemiz21

Hectopat
Daha fazla  
Selamın aleyküm. Recep Abi Ben Windows 8.1 kullanıyorum, her neyse pc'yi sıfırladım sonra tam giriyor işte mecburi microsoft üyeliği istiyor. Ben de bilmeden yapınca PC'yi açtığımda hemen şifre istiyor ve ben bunu yapmak istemiyorum. Beni boşver babam annem kardeşim ben kullandıgım ıcın çok kötü oldu yanı. Anlayağıcan bu şifre olayı anneyı babayı kardesı asar. Nasıl kaldırırım ne olursun bi yardım edin bana şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uykudan uyanırken de parola sormamasını istiyorsanız: "Denetim Masası\Donanım ve Ses\Güç Seçenekleri\Sistem Ayarları" konumundan "Şu anda kullanılamayan ayarları değiştir" seçeneğini aktif edin.

Ardından "Uyandırma Parola Koruması" seçeneğini Parola Sorma olarak değiştirin. Değişiklikleri kaydedin.

@Recep Baltaş , verdiğiniz ikinci link Windows 8.1.1' de geçerli değil diye biliyorum. @MF 'ın daha doğru.

Aile deki kullanıcılar için yerel bir hesap oluşturun, sizinki size özel diğer hesap ailenize olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı