Çözüldü Windows 8 ve GTA 4

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Janberk Soylu

Hectopat
Yer
Ankara, Turkey
İyi günler öncelikle 2 sorum var. Ben fujıtsu, i5, Windows 8, nvidia geforce620m aldım nasıldır iyi midir ? 2. sorum geçen GTA 4 aldım yükleyemedim bilgisayarcıya gittim o da yükleyemedi neden dedim, hem windows 8 olduğu için dedi hem de C diskinde yer istiyor dedi ama D diskine yüklemek istiyorum dedim. Olsun yine de C'den yer isitiyor dedi oyun elimde kaldı. Bunun bir çaresi var mıdır lütfen yardım edin.

Öncelikle Windows 8'den kaynaklanıyor sorun diyen geri zekalı bilgisayarcıyı geçelim. GTA 4 aldım diyorsun ama orjinal almamışsın anladığım kadarıyla. Saçma sapan korsan versiyonları yüklemeyin. Orijinali daha geçen 5$'a kadar indi. Korsan yükleyecekseniz de en güncel sürümü yükleyin de bari çalışsın.

Devletin, "bilgisayarcı" olmak, bu alanda işletme açma, teknik servis hizmeti verme gibi faaliyetler için; ruhsat, test ve çeşitli uygulamalar getirmesi gerekiyor.

Milletin parasına yazık...

1.)Sistemi tam yazmamışsın, ama ekran kartı giriş seviyesi, GTA IV'ü yüklesen dahi çok zor çalıştıracak.

2.)Oyun orjinal mi ? Yüklemenin neresinde ne hatası alıyorsun ?

Peki bu C diskinden yer istiyor falan dedi o doğru mu ? Zaten ben D diskine yükleyeceğim ne alakası var ki ?

- - - Güncellendi - - -

Setup atarken duruyor, başlamıyor C'den yer istiyor diyor adam ve de Win 8 çalıştırmaz diyor zaten D'ye yükleyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gta 4 windows 8 de sıkıntısız çalışıyor , hatta simple native trainer ile oynuyorum.
Bilgisayarcı harbiden geri zekalıymış.
Madem korsan oynuyorsunuz o zaman öğrenin oyunlara patch kurmayı crack bulmayı.
İnanın benim çevrem o kadar karşı ki orijinale artık alamıyorum orijinal oyun.
Malesef korsancılar kervanına bende katıldım istemeyerekte olsa.
Yok neymiş orijinal oyun çocuk içinmiş ben gelmişim 20 yaşına hala oyun oynuyormuşum.
Bıktım arkadaş şu kendi almayıp alanları kötüleyenlerden.

10 TL'ye satılan oyunu almaktan acizsiniz. Kusura bakmayın. Korsana ne kadar verdiniz sanki ? 10 TL belki 5 TL. Bir gün dışarıdan yemek yemeden alabileceğiniz bir oyun. Yok almam diyorsanız da arkadaşların dediği gibi oyun kurmayı, crack yapmayı, oyunu güncellemeyi öğreneceksiniz. Ben Windows 8'de sorunsuz oynuyorum.

Ne 10 lirası yahu 5 lira 5.
Windows 8 işletim sistemi üzerine kurulu GT4 videolarım var bir sürü, bilen bilir. Acaba bende neden böyle şeyler olmuyor ? Orjinal olduğu için olabilir mi ?
Hayır korsanını da oynuyordum Windows 8 ile :D Son yamasını ve crack'i sayesinde. Siz beceremiyorsunuz diyeyim.

Kasayı götürdüğün lanet bakkal oyunu D:'ye yükleyemeyecek kadar kabiliyetsiz :D Suçu Windows 8'e kadar atacak yüzsüz.
Recep abi'yi al git bir ara o tükana.

Geri zekalı bilgisayarıcının (biz bu mallara bakkal diyoruz, bişey yapamayınca boku işletim sistemine atan embesiller) lafını bu foruma taşıma. Git orijinal al, suçu Windows 8'e falan atma. Oyun 5 TL'ye satıldı Steam'de.

Orijinal al. GTA 4 Windows 8 ile %100 uyumludur.

Grand Theft Auto IV on Steam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı