Çözüldü WinToBootic USB Belleği Bozdu "F:\ erişilemiyor"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Alphonse Capone

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Brooklyn, New York, ABD
Daha fazla  
Meslek
Mafya Lideri
n7XbBV.png

WinToBootic kullandım sonra böyle oldu. Ne yapacağım?
@Silinen üye @Recep Baltaş @Ali Güngör

Son düzenleyen: Moderatör:
Çağırmana gerek yoktu, kişi dediklerimi yapmamakta veya anlamamakta ısrarlı. Önceki konusunda da sormuştu.
Hocam yanlış anlamışsınız, ben sadece başka çözüm var mı merak etmiştim. Yoksa ben sizin yönteminizle çözdüm. Bir hatam varsa affola @Murat5038 @Silinen üye

Hocam yanlış anlamışsınız, ben sadece başka çözüm var mı merak etmiştim. Yoksa ben sizin yönteminizle çözdüm.
Çözdü isen ve windows'u kurdu isen çözüldüğünü belirtmen lazımdı. Başka sorular sormaya devam etmemen lazım. Başka çözüm diye birşey yok, mantığı bilmezseniz sorduğunuz sorular bize saçma gelir. Çünkü olmayan birşeyi istiyorsunuz. Mantıken hatalı, çünkü işletim sistemi olmayan bir sisteme işletim sistemi ile işlem yapabilirsin. Sen bana diyorsun ki "işletim sistemi olmadan başka birşey yapamaz mıyız" saçmalığı anlamışsındır umarım.

Çözdü isen ve windows'u kurdu isen çözüldüğünü belirtmen lazımdı. Başka sorular sormaya devam etmemen lazım. Başka çözüm diye birşey yok, mantığı bilmezseniz sorduğunuz sorular bize saçma gelir. Çünkü olmayan birşeyi istiyorsunuz. Mantıken hatalı, çünkü işletim sistemi olmayan bir sisteme işletim sistemi ile işlem yapabilirsin. Sen bana diyorsun ki "işletim sistemi olmadan başka birşey yapamaz mıyız" saçmalığı anlamışsındır umarım.
Kusura bakmayın, sorun çözüldü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı