Çözüldü Zula dosyalar kontrol ediliyorda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

Emre20

Hectopat
Adsız.png

Arkadaşlar bugün Zula'ya gircektim ki oyunda girerken dosyalar kontrol ediliyor diyor. Driver'lar falan hepsi yüklü ama hala aynı ekranda kalıyor.

Çözüm
Oyunun başlatıcı yazılımını kapatın. Ayrıca görev yöneticisinden Zula ait tüm işlemleri kapatın.
Sonra Windows+R tuşuna basarak Çalıştırı açın. Çalıştırın arama kutusuna %temp% yazın.

Screenshot_1.png

Açılan klasörün tüm içeriğini silin ve oyunu yeniden başlatın.

Çözümü İnternet üzerinden buldum. Çözüm sağlamazsa, Zula destek ekibine yazabilirsiniz.
Ayrıca oyunlara özel sorunları kendi forumları, destek sistemleri, Discord adresleri ya da oyuna özel açılan Facebook gruplarına sormanız daha faydalı olacaktır.
Oyunun başlatıcı yazılımını kapatın. Ayrıca görev yöneticisinden Zula ait tüm işlemleri kapatın.
Sonra Windows+R tuşuna basarak Çalıştırı açın. Çalıştırın arama kutusuna %temp% yazın.

Screenshot_1.png

Çözümü İnternet üzerinden buldum. Çözüm sağlamazsa, Zula destek ekibine yazabilirsiniz.
Ayrıca oyunlara özel sorunları kendi forumları, destek sistemleri, Discord adresleri ya da oyuna özel açılan Facebook gruplarına sormanız daha faydalı olacaktır.

Çözüm
Sonra Windows+r tuşuna basarak çalıştırı açın. Çalıştırın arama kutusuna %temp% yazın.

Eki Görüntüle 614073

Çözümü internet üzerinden buldum. Çözüm sağlamazsa, Zula destek ekibine yazabilirsiniz?

Teşekkürler konuyu çözdüm konu kapanabilir.

Geri
Yukarı