Çözüm Dying Light GeForce Now Türkçe dil sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Oyunu GeForce Now üzerinden oynayıpta, Türkçe yapamayanlar için, uyguladığım ve benim bilgisayarımda çözüme ulaştığım bir yolu sizinle paylaşıyorum.
1.GeForce Now'a girip Steam yazın ve steamınıza giriş yapın.

1583322781504.png

2.özellikler>dil>Türkçe dilini seçin.

1583322850512.png

3.oyunu açın ve Türkçe bir şekilde oynayın.

-Eğer oyunu GeForce Now'dan girip, oradan açmaya çalışırsanız Türkçe dilini seçsem bile olmamıştı bende. Bu çözüm yolunu uygulayarak Türkçe bir şekilde oynayabiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artık steamden girdiğim zaman dying light i göremiyorum, sizdede öyle mi
evet aynı sorunu bende yaşamaya başladım. Bende steamde görünüyor fakat açmıyor aldığım uyarıda "GeForce Now üzerinden direk açınız" diyor. Sanırım steam üzerinden açmayı kapatmışlarmı anlamadım hertürlü şeyi denedim fakat türkçeye çeviremedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

şu videoda bahsedilen yöntemle desteklemeyen oyunları da indirebiliyosun ben bu sayede giriş yapıp indirmiştim ama ücretsiz hesabı kullanırsanız gir çık yapmak can sıkıcı olabilir

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

şu videoda bahsedilen yöntemle desteklemeyen oyunları da indirebiliyosun ben bu sayede giriş yapıp indirmiştim ama ücretsiz
bu yöntemide free membership olarak denemek kanser edici, hem indirmesini bekliyoruz hemde kapattığımız zaman ve tekrar gireceğimiz zaman dying lighti tekrar indirmemiz gerekiyor. Bu yüzden free membership aşırı sıkıntı çıkarır, dying light türkçe oynamamız için ya para ödememiz yada ingilizce öğrenmemiz zorunlu oldu... en iyi çözüm iyi bir sistem alıp gfn ihtiyaç duymamak.

Gerçekten artık iyice bıktırdı bu Geforce Now, ben ücretli üyelik kullanıyorum, böyle sorunlar olduğunu bile bile hiç bir şekilde çözüm üretmiyorlar. Üstelik devamlı bu oyun kütüphaneden çıkıyor her seferinde tekrar eklemek gerekiyor.

İstediğin oyunu kuramıyorsun filan saçma sapan iş, üyelik bitsin bir daha para ile almayacağım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı