Çözüldü GeForce NOW Dying Light Türkçe oluyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Furki3334

Hectopat
Selamlar GeForce NOW ile Dying Light'e giriyorum fakat oyun İngilizce normalde Türkçe oyun ama bunu GeForce'da Türkçeye çevirme imkanı var mı? Herkese teşekkürler.

Çözüm
Ayarlarda yok mu Türkçe seçeneği? Olması lazım.

Yok.
Çözdüm arkadaşlar aile paylaşımını kapatıp girdim tabii giremedim hata verecek altta çıkan linke tıklayın Steam arayüzü açılacak aile paylaşımını kapatın oradan sonra Dying Light gelecek sağ tıklayıp properties deyin sonra language bulun Türkçe yapın ve Türkçe oyunun keyfini çıkarın.
Konu kapanabilir.
Ayarlarda yok mu Türkçe seçeneği? Olması lazım.

Yok.
Çözdüm arkadaşlar aile paylaşımını kapatıp girdim tabii giremedim hata verecek altta çıkan linke tıklayın Steam arayüzü açılacak aile paylaşımını kapatın oradan sonra Dying Light gelecek sağ tıklayıp properties deyin sonra language bulun Türkçe yapın ve Türkçe oyunun keyfini çıkarın.
Konu kapanabilir.

Son düzenleme:
Çözüm
Selamlar GeForce NOW ile Dying Light'e giriyorum fakat oyun İngilizce normalde Türkçe oyun ama bunu GeForce'da Türkçeye çevirme imkanı var mı? Herkese teşekkürler.

Cozum soyle. İlk olarak oyun açılırken hemen Steam'i acin ve Dying Light ozelliklerine girin oradan dil seçenekleri kısmını istediginiz dile çevirin Türkçe olduğunu varsayalım oyununuzu acin bildigim kadarıyla oyun direk başlamıyor ufak guncelleme yüzünden Steam'de kalıyor oyunu acip oynayabilirsiniz bende surekli İngilizce oldugu için bu adimlari surekli tekrarliyordum büyük ihtimalle sizde de olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı