Çözüm Dying Light GeForce Now Türkçe dil sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Oyunu GeForce Now üzerinden oynayıpta, Türkçe yapamayanlar için, uyguladığım ve benim bilgisayarımda çözüme ulaştığım bir yolu sizinle paylaşıyorum.
1.GeForce Now'a girip Steam yazın ve steamınıza giriş yapın.

1583322781504.png

2.özellikler>dil>Türkçe dilini seçin.

1583322850512.png

3.oyunu açın ve Türkçe bir şekilde oynayın.

-Eğer oyunu GeForce Now'dan girip, oradan açmaya çalışırsanız Türkçe dilini seçsem bile olmamıştı bende. Bu çözüm yolunu uygulayarak Türkçe bir şekilde oynayabiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pcnizde Steam aile görünümünü ayarlayın tüm oyunlar işaretsiz olacak şekilde hiçbir oyuna izin vermiyoruz yani pin belirleyin sonra Steam'de sağ üstte aile görünümünü kapalı kırmızı hale sokun GFN girin dl oyununu açın hata verecek engellendi die alttan Steam'e tıklayın arayüz açılır sağ üstten aile görünümünü pininizi girerek aktif yeşil yapın kütüphanede gözükür oyun sağ tık ayarlar dil Türkçe yap ve kütüphaneden oyunu başlat :D

Geforce Now TR'de arama kısmına Steam yazıyorum oyunlar çıkıyor. Yardımcı olabilecek varmı?
Pcnizde Steam aile görünümünü ayarlayın tüm oyunlar işaretsiz olacak şekilde hiçbir oyuna izin vermiyoruz yani pin belirleyin sonra Steam'de sağ üstte aile görünümünü kapalı kırmızı hale sokun GFN girin dl oyununu açın hata verecek engellendi die alttan Steam'e tıklayın arayüz açılır sağ üstten aile görünümünü pininizi girerek aktif yeşil yapın kütüphanede gözükür oyun sağ tık ayarlar dil Türkçe yap ve kütüphaneden oyunu başlat :D
Hay Allah senden razı olsun... Sayende Türkçe yaptım sonunda sağolasın <3

Son düzenleme:
Geforce Now TR'de arama kısmına Steam yazıyorum oyunlar çıkıyor. Yardımcı olabilecek varmı?

Hay Allah senden razı olsun... Sayende Türkçe yaptım sonunda sağolasın <3
biraz daha anlatır mısınız yapamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı