Çözünürlük ayarı değişmiyor - 640 x 480 sabit

Bence elektrikte fazla voltaj gelirse zaten ilk zarar görecek olan Anakart olur. Gönderebilirsin, kullanıcı hatası olmadığı sürece yaparlar. Kullanıcı hatası olsa dahi ücret karşılığı yaparlar.

Kardeş oyunlarda kasma sorunu flan var mı? Eğer var ise büyük bir ihtimalle ekran kartı yanmıştır. Ama buda biraz bana saçma geldi. :D

Recep bey peki bilgisyarın tuşuna basınca Asus yazısı gelmiyor. 15 saniye monitör kapalı gibi duruyor. 15 saniye geçtikten sonra Hoşgeldiniz yazısı geliyor. Bilgisayar normal bir şekilde açılıyor ama her şey büyük işte.

Sürücüyü sildim. Bu seferde Kasanın ışığı yanıyor. Fakat ekran gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt Yöneticisi/Ekran Bağlaştırıcıları'ndan ekran kartı donanımını kaldır ve ekran kartının yeni sürümünü yeniden indirip,hızlı kurulum yerine tam kurulum yaparak düzelebilir.

ben win 8 pro kullanıyodum win 8.1 proya yükselttim sonra sıfırlandı ekran çözünürlüğü 1024x760 da kaldı sonra bide ekran kartı silinmiş ne olur cevap verin :(

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı