Çözüldü Çözünürlük kendi kendine düştü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

00PARZIVAL00

Picopat
Daha fazla  
Selam. Normal YouTube'dan video izliyordum ve birden bilgisayar kasmaya başladı, ardından siyah ekran oldu tamamen ve sadece mouse imleci göründü. Daha sonra çözünürlüğü kendi kendine düştü ve çözünürlük kısmında da sadece 1280X çözünürlüğüne kadar var. Bu olaydan biraz önce de böyle bir kasma ve donma gerçekleşti fakat düzeldi.

Not: PC'yi kapatıp açtım ve ekran kablosunu çıkarıp taktım.

Selam. Normal YouTube'dan video izliyordum ve birden bilgisayar kasmaya başladı, ardından siyah ekran oldu tamamen ve sadece mouse imleci göründü. Daha sonra çözünürlüğü kendi kendine düştü ve çözünürlük kısmında da sadece 1280X çözünürlüğüne kadar var. Bu olaydan biraz önce de böyle bir kasma ve donma gerçekleşti fakat düzeldi.

Not: PC'yi kapatıp açtım ve ekran kablosunu çıkarıp taktım.
Herhangi güncelleme yaptınız mı?

Herhangi güncelleme yaptınız mı?
Bilgisayar yönetimi-Aygıt Yöneticisi-görüntü bağdaştırıcılarına çift tıklayıp ekran görüntüsünü atabilir misin?

Güncelleme: ekran kartı sürücüsünü kaldırdım ve çözünürlük düzeldi, fakat benim kullandığım tema vs. yoktu. Daha sonra ekran kartı sürücüsünü tekrar kurdum ve yeniden başlattıktan sonra eski haline döndü.

Geri
Yukarı