Coğrafya hocası 95 aldığım sınavın sözlüsüne 90 girmiş

Demokrat21

Centipat
Arkadaşlar, merhaba. Coğrafya hocası 95 aldığım sınavın sözlüsüne 90 girmiş, hiçbir saygısızlığım olmadı, derse de katıldım ama hoca ücretli ve yaşı genç olduğu için bizim sınıftaki nerede it kopuk zorba insanları aşağılayan tipler varsa onlarla arkadaş oldu sınıfta kalacaklar diye sözlülerine 100 girmiş zaten kalacaklar, ben sırf yalakalık yapmadığım işime baktığım için böyle yapması hoşuma gitmedi, açık ara sınıfın en çalışkan, başarılı öğrencisiyim. Yapabileceğim bir şey var mı? Yani not önemli değil ama böyle yapması hoşuma hiç gitmedi.

Eğer öğretmeni gerçekten adaletsizlik yapıyorsa gidip müdür yardımcısına neden şikayet edemesin ki? En kötü ne olabilir yani, ben olsam gidip şansımı denerdim.
hocam sizce hocanın tarafında mı olur yoksa ordan gelip geçici birinin mi ? bir de not vermede adalet yoktur hocam hoca ne isterse onu verir bizde öyle e okula girip anca bakarız

Hocam sizce hocanın tarafında mı olur yoksa oradan gelip geçici birinin mi? Bir de not vermede adalet yoktur hocam hoca ne isterse onu verir bizde öyle e-Okul'a girip anca bakarız.

Kim haklıysa onun tarafında olur tabii ki. Ayrıca not vermede adalet yoksa ne var? Biz burada şans oyunu oynamıyoruz sonuçta.

Zamanında o hocalar yüzünden okul 1.liğini kaybettim, çok bir şey beklememek gerekiyor. Salın gitsin.

Adam biraz bile huysuzsa hiçbir şey yapamazsın. 2.5 puan coğrafya düşüşü pek etki etmez zaten, takmayın. 68 aldığım Edebiyat dersine 50 girmişti hoca zamanında. Koca 5 saat, ortalamayı bayağı düşürmüştü. Cins cins hocalar var işte her yerde.

Yeni konular

Geri
Yukarı