Coğrafya öğretmeni yönetimden gizli kitap satıyor

Coğrafya hocası yönetimden gizli kitap satıyor ve sınav sorularını bu kitaptan soruyor.
Ayrıca bu yasal mı bilemiyorum ama derste kripto para ile uğraşıyor.
Şikayet et.

@Abdullah_Kadir, madem çok bilgilisin. O zamanın alım gücüyle şimdikinin alım gücünü de bir kıyaslasana. Nasıl fikir?
Öğretmen olduğunuzdan meslektaşlarınızı savunmanızı gayet iyi anlıyorum. Maalesef durum bu. Sistemin bu hale gelmesinde hükümetin, öğrencinin, öğretmenin de payı var. Herkesin bunu kabul edip üstüne düşeni yaptığı zaman eğitimin daha iyi bir hale geleceğini düşünüyorum saygılar.

Öğretmen olduğunuzdan meslektaşlarınızı savunmanızı gayet iyi anlıyorum. Maalesef durum bu. Sistemin bu hale gelmesinde hükümetin, öğrencinin, öğretmenin de payı var. Herkesin bunu kabul edip üstüne düşeni yaptığı zaman eğitimin daha iyi bir hale geleceğini düşünüyorum saygılar.

Aradaki çürüklerin hatasını tüm kitleye yüklemek büyük hata.

@Abdullah_Kadir, savunmak falan değil. Kaldı ki beni bilen biliyor, ben çoğu zaman yetersiz eğitim verdiklerini savundum. Örneğin:
1642149606794.png

1642149632693.png

1642149653869.png

Eğitim kategorisinde böyle birçok yazım mevcut, isterseniz gidip bakabilirsiniz. Öğretmene yetersiz maaş verip onu başka işlerde çalıştırmak zorunda olan sisteme karşıyım ben.

Maalesef yargilayarak bir yere varamayız bunun için dediğiniz gibi bozuk sistemi onarmaliyiz ve bunu da öğretmenleri yargilayarak yapamayız. Maaş olayları hakkında dedikleriniz çok komik diğer mesajınızı ciddiye almadım ve bu yüzden mesaj yazma gereği duymadım. İyi günler dilerim.

Geri
Yukarı