Coğrafyadan 21 aldım

akifs_wn

Decapat
Daha fazla  
9. sınıfım aileme de söyledim biraz fazla oyun oynuyorum bayağı kızdılar, gerçekten kızılası bir not orası ayrı da. Fizik, edebiyat, mat vb. ana dersler hep 70 üstü, bir tek biyoloji 46 neden böyle oldu bilmiyorum. Coğrafya hocasına kağıdıma bakabilir miyim dedim, okulun en kötü kağıdısın falan dedi, hiç bakma dedi. Hoca zaten takmış bana ikide bir tahtaya kaldırıyor, umurumda değil ama nasıl 21 alırım, gerçekten çok üzgünüm. Ortalamam şu an 69 coğrafya girilmeden 71'di, acaba 2. sınavlarda düzeltip ortalamayı 80 üstüne çıkarabilir miyim? sözlüler de girilmedi bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
9. sınıfım aileme de söyledim biraz fazla oyun oynuyorum bayağı kızdılar, gerçekten kızılası bir not orası ayrı da. Fizik, edebiyat, mat vb. ana dersler hep 70 üstü, bir tek biyoloji 46 neden böyle oldu bilmiyorum. Coğrafya hocasına kağıdıma bakabilir miyim dedim, okulun en kötü kağıdısın falan dedi, hiç bakma dedi. Hoca zaten takmış bana ikide bir tahtaya kaldırıyor, umurumda değil ama nasıl 21 alırım, gerçekten çok üzgünüm. Ortalamam şu an 69 coğrafya girilmeden 71'di, acaba 2. sınavlarda düzeltip ortalamayı 80 üstüne çıkarabilir miyim? Sözlüler de girilmedi bu arada.

Yapabilirsiniz bence 80 üstü.

9. sınıfım aileme de söyledim biraz fazla oyun oynuyorum bayağı kızdılar, gerçekten kızılası bir not orası ayrı da. Fizik, edebiyat, mat vb. ana dersler hep 70 üstü, bir tek biyoloji 46 neden böyle oldu bilmiyorum. Coğrafya hocasına kağıdıma bakabilir miyim dedim, okulun en kötü kağıdısın falan dedi, hiç bakma dedi. Hoca zaten takmış bana ikide bir tahtaya kaldırıyor, umurumda değil ama nasıl 21 alırım, gerçekten çok üzgünüm. Ortalamam şu an 69 coğrafya girilmeden 71'di, acaba 2. sınavlarda düzeltip ortalamayı 80 üstüne çıkarabilir miyim? Sözlüler de girilmedi bu arada.

Hocam ben iyi bir lisede okuyordum şu an 12. Sınıfım ilk matematik notum 27 idi sonra toparladım siz de çalışmanıza bakın.

Çıkarırsın 80 üstüne. İkinci sınavda çalışır güze bir not alırsın coğrafyadan. Diğer notların 70 üstüyse belli ki fazla üstünde durmamışsın coğrafyanın. Dursan da lanet bir ders orası ayrı. Hocayla aranı iyi tutmaya çalış. Ayrıca ortalamasını yükseltmek için performans ödevi vs. hazırlayabilirsin. Daha 9. sınıfta fazla kasmayın.

Hiçbir zaman Coğrafyadan yüksek alamadım. Köpek gibi çalışıyordum ama yok. Çok fazla ezber var. Sayısal seçtim ve kurtuldum. 2 saat olduğu için notunuza pek etki etmez ama ikinci sınavda düzeltmeye çalışın eğer geçemezseniz sorumluluk verirsiniz ve belge alamazsınız.

9-10 Coğrafyası , 11-12 coğrafyasına göre daha zordur. Düzenli çalışırsanız yüksek alırsınız ayrıca konularıda kavramış olup Tyt'de çok rahat edersiniz.
Bana baya zor gelmişti ancak sınıf ortalaması 67 sanırım ben olmasam 70-75 olacak.

Hocam ben iyi bir lisede okuyordum şu an 12. Sınıfım ilk matematik notum 27 idi sonra toparladım siz de çalışmanıza bakın.
İnşallah toparlarım ben de hocam, teşekkür ederim.

Geri
Yukarı