Çoğu kişinin sevmediği Waifu: Zero Two

DitF'ten 02'yi çıkardığın zaman elinde cringe takım kalıyor. 3-5 karakter hariç çok itici zaten. Konusu olay akışı falandır gayet güzel, senaryo pert. Son çeyreği gerçekten zırvalanmış olduğu için pek beğenemedim.

Lafın kısası 02 çok öne çıkıyor.
02 öne çıkıyor fakat 02'yi çıkardığımız zaman tam olarak cringe bir takım kalmıyor. Ichigo, Kokoro ve Gorou hafife alınmaması gereken ve güzel işlenen karakterler bence.

Genellikle akamenin kardeşini, şu an ismi aklımda yok sevmiyorlar. Hatta nefret edenler var yanda şu polis yanında panda gibi bir silah taşıyan kızı o yüzden dedim.
Zero Two'yu neden sevmiyorlar onu anlamadım.
Bilmiyorum neyini sevmiyorlar diye. Sanki onlara ihanet etmiş, onların düşmanıymış gibi davranıyorlar. Yani böyle davranılacak ne var ki?
Abartan fazla abartıyor, gömen ise yersiz ve fazla gömüyor. Ayarı olmuyor bu tür şeylerin maalesef. Sadece Zero Two için değil, genel olarak milletimiz ayar tutturamıyor bu tür şeyler için.
Doğrudur şu anki milletin bir dengesi, bir terazisi yok. Ama daha çok gömülmeye odaklanıyor.
Şöyle de bir sıkıntı var. Bir Discord anime botu en iyi bilmem kaç waifu arasında Zero Two 1. sırada (imiş). Ama buna da karşı çıkıyorlar sanki oy tablosu yalanmış gibi davranıyorlar. Ben de bir yandan sinir oluyorum. Oğlum bunda denilecek ne var ki? Sırf Zero Two yüzünden bana Discord'tan sataşan adamlar var. Ayıptır ya.
Yani ben bir yerden sonra ona tepki verene küfür edesi geliyor. Bana da öyle. Valla buna dur diyeceğim. Gideceğim Zero Two ile alakalı ilk podcastimi yapacağım anlayacaklar onlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı