Çoğu lordla ilişkim -100, oyuna yeniden başlamalı mıyım?

Yagami Light

Hectopat
Yer
Konoha
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İlişkimin - 100 olmasının sebebi kuzey imparatorluğunun kralının görevlerini yaparken aseraylılara yemin ederek onlara katıldım, kuzey imp. Kralının benden istediğin atları geri götürürken aseraylılar kuzey imparatorluğuna savaş açtı ve bende atları teslim edeyim derken savaşa girdim, krala savaşmak istemediğimi söyledim, (kralla ilişkim 20 30 arasındaydı ) bana savaştayız öl dedi beni esir aldı. Yaklaşık 220 demir cevherim 320 civarı demirim işlenmiş demirlerim ahşaplarım kömürlerim hepsi gitti. Bende esaretten kurtulunca tuttğum kuzey impatarluk lordlarını hepsinin kellesini aldım. Sonra bir baktım kendi kralımla bile ilişkim -30'larda bütün lordlarla ilişkim yerlerde, kendi kralım bile bana güvenmiyor görev vermiyor, yaklaşık 700K dinarım var zırhım kaskım vb hepsi Full kendi ürettiğim 165 kesici çift elli kılıçlarla para yapmak kolay.
Şimdi soruyorum oyuna yeniden başlayıp lordlarla ilişkimi koruyarakmı güçleneyim yoksa aram düzelir mi? (para yapmakta sıkıntı yok demircilikte iyiyim )
Bir de karakter ekranında onursuz yazıyor :(

İlişkimin - 100 olmasının sebebi kuzey imparatorluğunun kralının görevlerini yaparken aseraylılara yemin ederek onlara katıldım, kuzey imp. Kralının benden istediğin atları geri götürürken aseraylılar kuzey imparatorluğuna savaş açtı ve bende atları teslim edeyim derken savaşa girdim, krala savaşmak istemediğimi söyledim, (kralla ilişkim 20 30 arasındaydı ) bana savaştayız öl dedi beni esir aldı. Yaklaşık 220 demir cevherim 320 civarı demirim işlenmiş demirlerim ahşaplarım kömürlerim hepsi gitti. Bende esaretten kurtulunca tuttğum kuzey impatarluk lordlarını hepsinin kellesini aldım. Sonra bir baktım kendi kralımla bile ilişkim -30'larda bütün lordlarla ilişkim yerlerde, kendi kralım bile bana güvenmiyor görev vermiyor, yaklaşık 700k dinarım var zırhım kaskım vb hepsi Full kendi ürettiğim 165 kesici çift elli kılıçlarla para yapmak kolay.
Şimdi soruyorum oyuna yeniden başlayıp lordlarla ilişkimi koruyarakmı güçleneyim yoksa aram düzelir mi? (para yapmakta sıkıntı yok demircilikte iyiyim )
Bir de karakter ekranında onursuz yazıyor :(

Sizdeki sabır iyiymiş, ben çoktan oyundan çıkıp 1-2 aylık ara vermiştim bile.

Geri
Yukarı