Çoğu oyunu oynamış birisi için oyun tavsiyesi

Darksiders, stanley parable, la noire, kena bridge of spirits, oynamışsınızdır ama Heavy Rain olabilir.

Heavy Rain oynamadım ona bakacağım teşekkürler.

S. O. M. A tavsiye ederim çok iyi atmosfer ve hikayesi var.

Half-Life oynadın mı seriyi.

Dediklerinizi oynadım.

Hocam belki oynamamışsınızdır şunları;
Devil May Cry HD Collection, Devil May Cry 5
Final Fantasy XV Windows Edition, bayonetta, DMC Devil May Cry, castlevania: Lords of Shadow, yakuza, Dragon dogma Dark arisen, children of morta, trine serisi, The Evil Within, celeste.
İçlerinde oynamadığınız varsa bir bakın derim. Hepsi sevdiğim oyunlar.

Bazılarını oynamadım evet teşekkür ederim.

@Fenerbahçelii anlıyorum. Saints Row'a baktın mı?

Hocam satın aldım fakat hoşuma gitmedi oyun iade ettim.

Tabii ki oynadım hocam :D

GTA IV, GTA:SA, Vice City olarak söyleyeceğim, GTA Serisi için, oynamadıysanız Conqueror's Blade, War Thunder, World of Warships, World of Tanks. Cidden çok iyi iz bırakır, seversiniz. Şu aralar YouTube'dan Tunca Arslan, Enis Kirazoğlu, Dost Kayaoğlu'nu takip ederseniz daha da fazla genişler ufkunuz, Steam'in yaz indirimleri bitene kadar oyunlarınızı alın derim, çok da iyi indie tarzlar çıkıyor. Baktığıma göre.

GTA IV, GTA: Sa, Vice City olarak söyleyeceğim, GTA serisi için, oynamadıysanız conqueror's Blade, War Thunder, World of Warships, World of Tanks. Cidden çok iyi iz bırakır, seversiniz. Şu aralar YouTube'dan tunca aslan, Enis Kirazoğlu, Dost Kayaoğlu'nu takip ederseniz daha da fazla genişler ufkunuz, Steam'in yaz indirimleri bitene kadar oyunlarınızı alın derim, çok da iyi indie tarzlar çıkıyor. Baktığıma göre.

Conquerors Blade hariç diğerlerini oynadım önerin için teşekkür ederim dediğin YT kanallarından hepsini takip ediyorum fakat çoğunlukla oynadığım oyunlar var Sniper Elite serisini oynadım fakat çok hoşnut kalmadım Sniper Elite 5 de çıkmış sence alınır mı?

Conquerors Blade hariç diğerlerini oynadım önerin için teşekkür ederim dediğin YT kanallarından hepsini takip ediyorum fakat çoğunlukla oynadığım oyunlar var Sniper Elite serisini oynadım fakat çok hoşnut kalmadım Sniper Elite 5 de çıkmış sence alınır mı?
Hocam hepsini oynadıysanız cidden hiç sarmayan bir oyun yani, kasvetli bir havası var. Zaten ben şahsen WW1, 2 oyunlarından bıktıp usandım. Hiç almayın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı