Çözüldü Çoğunlukla tarayıcıda gri ve siyah kareler çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BlueScreenSlayer

Hectopat
Sorunum fotoğraflardaki gibidir. Bu arada bu anlık olan bir olay. 1-2 saniye sürüp her şey normale dönüyor. Çoğunlukla Google Chrome'da olmaktadır. Ancak sistemi zorlayan oyunlarda karşılaştığımı şu ana kadar söyleyemem. Bu gece de Black Mesa oyununda bölüm yüklenirken oldu. Ekran kartım 4080. monitör mateview GT 34".

Arkadaşlar birçok yabancı sitede yaptığım araştırmaya göre bu NVIDIA'nın söylediği bir sorunmuş. Fakat bu arada Steam gibi uygulamalarda da olabiliyor.

Dosya Ekleri

• 1700372738377.jpg
    1700372738377.jpg
    158 KB · Görüntüleme: 70
  • 1700372720875.jpg
    1700372720875.jpg
    146,9 KB · Görüntüleme: 74
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunum fotoğraflardaki gibidir. Bu arada bu anlık olan bir olay. 1-2 saniye sürüp her şey normale dönüyor. Çoğunlukla Google Chrome'da olmaktadır. Ancak sistemi zorlayan oyunlarda karşılaştığımı şu ana kadar söyleyemem. Bu gece de Black Mesa oyununda bölüm yüklenirken oldu. Ekran kartım 4080. monitör mateview GT 34".

Arkadaşlar birçok yabancı sitede yaptığım araştırmaya göre bu NVIDIA'nın söylediği bir sorunmuş. Fakat bu arada Steam gibi uygulamalarda da olabiliyor.

Donanım hızlandırma ayarını kapatın.

Donanım hızlandırma ayarını kapatın.

Çözüm

Geri
Yukarı