Çözüldü Chrome'de ve Edge'de dolaşırken siyah kareler çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

foxnturret

Decapat
Arkadaşlar bende garip bir sorun var. Ne zaman Chrome'de ya da Edge'de dolassam ekranda garip garip kareler geliyor. Fakat donanimsal oldugunu dusunmuyorum ve Edge tarayicim mavi oldugu icin cikan kareler mavi oluyordu Chrome'de ise siyah oluyor. Donanimsal oldugunu dusunmememin sebebi onlari klip veya SS alabilmem. Arthur'un sapkasi oldugu SST'e video seyrediyordum oyun oynarken hiç cikmiyor boyle seyler.

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    757,6 KB · Görüntüleme: 354
  • imxage.png
    imxage.png
    581,8 KB · Görüntüleme: 331
  • ixmage.png
    ixmage.png
    11,6 KB · Görüntüleme: 461
Son düzenleyen: Moderatör:
Donanim hizlandirmayi tarayici ayalrlarindan kapatir misin?

Çözüm
Kapattim, fakat bu yeni oldu ve donanim hizlandirma hep acikti.

Şu an duzeldi mi? Duzelmediyse, ekran karti ile pek alakali olmayabilir. Cunku, donanim hizlandirmayi kapatinca Chrome, ekran kartini kullanmiyor.

Aynı sorun bende sadece Google chromda sayfalarda aşağı inerken ya da bir videoyu değiştirirken oluyordu. Genelde de Instagram'da video izlerkene oluyordu. Bende Google Chrome'dan Firefox'a geçtim ve bunda öyle bir sıkıntı yaşamadım. Çözdüm sayılmaz ama Firefox Opera gibi tarayıcıları indirip dener misin onlarda da sorun devam ediyor mu?

Ekran karti ile alakali olsa nasıl klip alacagim ya da SS. O kısmı anlayamadim.

Dogru, monitorden ya da ekran kartindan olsa SS attiginiz zaman gozukmeyebilirdi. Ama ne o zaman? Sorun nedir?

Ekran kartı hatası gibi duruyor, ancak sadece Chrome ve Edge gibi browserlarda mı bu durum oluyor?

Evet ikisinde de oluyor. Baska tarayici olmadigi icin bilmiyorum. Ve Edge'deki temam mavi oldugu icin o yuzden mavi cikiyor kareler. Ekran kartiyla bir durum olsa zaten SS alamazdim ya da uzun saatler oyun oynayamazdim %100 kullanimda.

Aynı sorun bende sadece Google chromda sayfalarda aşağı inerken ya da bir videoyu değiştirirken oluyordu. Genelde de Instagram'da video izlerkene oluyordu. Bende Google Chrome'dan Firefox'a geçtim ve bunda öyle bir sıkıntı yaşamadım. Çözdüm sayılmaz ama Firefox Opera gibi tarayıcıları indirip dener misin onlarda da sorun devam ediyor mu?

Tek cozum bu sanirsam fakat emin degilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı