Coil whine olan ekran kartı satılır mı?

Macnoddle

Picopat
Daha fazla  
Şu an değil ama ilerleyen zamanlarda satmayı düşünüyorum. Ses geldiği için değil biraz daha güçlü bir kart alacağım. Anakarta uyumluysa 4070 Zotac almak istiyorum. Coil whine'lı kart satılır mı?

Anakart: ASUS Prime B550M-A

Şu an değil ama ilerleyen zamanlarda satmayı düşünüyorum. Ses geldiği için değil biraz daha güçlü bir kart alacağım. Anakarta uyumluysa 4070 Zotac almak istiyorum. Coil Whine'lı kart satılır mı?

Satılır, CW'li kart niye satılmasın? Kartın performansını etkileyen husus değil. Karta CW'yi kötü PSU da yaptırır.

Satılır. Piyasaya göre çok az bir indirimli fiyattan verirsen daha hızlı satarsın. Büyük şehirdeysen, elden daha da hızlı satarsın.

Şu an değil ama ilerleyen zamanlarda satmayı düşünüyorum. Ses geldiği için değil biraz daha güçlü bir kart alacağım. Anakarta uyumluysa 4070 Zotac almak istiyorum. Coil Whine'lı kart satılır mı?

Coil whine zararlı bir şey değil. Bir kart alırsın az çıkar ya da çok çıkar belki de hiç çıkmaz zararlı bir şey değil. Zaten kulaklık takıp kasaya camı monte edince duyulmuyor bile.

Tek sorun buysa zararı olmaz. Sadece ses yapar. Bunun da müşterisi bulunabilir. Sizdeki anakarta 4070 uyar. PCI Express slotlar geriye dönük olarak da uyumlu.

Şu an değil ama ilerleyen zamanlarda satmayı düşünüyorum. Ses geldiği için değil biraz daha güçlü bir kart alacağım. Anakarta uyumluysa 4070 Zotac almak istiyorum. Coil whine'lı kart satılır mı?

CW'nin bir önemi yok. Artık RTX 4060'larda falan hep CW var. Gereksiz yere triplenmekten başka bir şey değil CW takıntısı.

Geri
Yukarı