Coil Whine'lı Ekran Kartı Garanti Süresince Değiştirme/İade Yapılabilir mi?

O Gtx 970'den soğuyan insanların %99'u bu sorundan habersizdi hocam. Taki bu sorunu farkeden prof. kullanıcılar forumlarda konu açana kadar. "Ben Gtx 970'den soğudum. 3.5 gb vram'i geçtiği zaman ki performans beni mutlu etmiyor :confused::confused::confused:" diyen arkadaşların %99'u zaten 1080P monitör kullanıyor ve bu sorunu yaşamıyor. Bana verseler 1.000 tl ve deseler hangi ekran kartını alırdın? Hiç beklemeden bütçemin yeteceği bir Gtx 970 alırdım. :)

Bugün gittim elimdeki evga gtx970 i 2. defa değiştirdim vatandan yine coil whine var bi dahada değişmekle falan uğraşamam bağırsın biraz zaten oyunu ilk açtığında duyabiliyorsun sesi sonra fanlar devrini alınca onun sesinden belli olmuyor. 1.160 liraya almışım kartı bu fiyata bu performansı verecek kart yok yerine koyulacak başka bir kart yok 5 6 yıl kullanıcam bunu sonuçta benim için 3.5 ram kullanmasıda sorun değil çünkü 1080p monitörüm zaten :)

Benim Gtx 770'de de C.W var. Fanların fişini çektiğim zaman oyunlarda çok yüksek Fps aldığımda kulağımı kasanın kapağına dayadığımda ince bir Cızz sesi geliyor karttan. Rahatsız edici değilse sorun yok dostum.

'' Vatan Bilgisayar '' iade olarak aldığı takdirde size alışveriş çeki verecektir bu çekin yanında kendiniz nakit ekleyerek yeni bir kart alabilirsiniz yalnız kartı geri alırlar mı bilemem bir iade süresi vardır elbette.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı