Coin borsası önerisi

Aynen sıkıntı diye duymuştum.

Hem de ne sıkıntı ya. Adam piyasayı bilmiyor, piyasada kullanılan terimleri bilmiyor analiz bilmiyor hiçbir şey bilmiyor öneri ile giriyor sonra batıyor ve "bu kripto çok kötü sakın girmeyin ben battım" diyor. Ben borsaya yatırım yapacağım, neredeyse 3 haftadır biraz biraz araştırıyorum piyasayı. çok derin konular bunlar 1 günde 100 lira atayım ertesi gün 1000 lira alayım dersen sana gülerler ayrıca batarsın.

Sana önerim daha 16 yaşında bir kardeşimsin. 2 yıl boyunca iyi gördüğün kaynaklardan (artık youtube eğitim videoları olur, udemy eğitim videoları olur, sağlam web siteleri olur, bu işi yıllardır yapan trader'ların sözleri ve videoları olur) kendini kripto trader'ı olarak geliştirmen. Grafik okumayı öğrenmen, haberleri nerden takip edeceğini öğrenmen, işlem çeşitlerini öğrenmen, terimleri öğrenmen ve 18 yaşına girdiğinde bu işe girişmen.

Şimdi diyeceksin ki tahminen o zamana oho Eth şu kadar olur BTC şu kadar olur bütün fırsatları kaçırırım vs. Tamamen yanlış bir düşünce. Sende o fırsatları görüp anlayacak ve girişecek bilgi birikimi, tecrübe ve analiz yeteneği olmadıkça sen zaten o fırsatları kaçırırsın. Ve bu piyasada fırsatlar asla tükenmez.

Bazı yabancı borslarada yaş sınırı 15 babamın veya annemin üzerinden de yapabilirim.
Ama kendi hesabım ile yapmayı tercih ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı yabancı borslarada yaş sınırı 15 babamın veya annemin üzerinden yçde yapabilirim.
Gülücük atmış 2 tane velet onlara önerim gidip TRT çocuk izlesinler.
Borsa önerisi istedim bilginiz yoksa boş konuşmayın lütfen.
Binance demiştim, şaşma binance'dan. İlla bulaşacağım diyorsan sana karışan yok, öneri veriyoruz.

Riskli olduğu gerçeğini değiştirmez, herkes işini bilmiyor maalesef, artık mahalle berberi bile Bitcoin diye dolaşıp arabasını kaybediyorsa bunda bir sorun vardır.
18 yaşında olunca risk azalmıyor. 50 yaşında da para kaybedebilirsin 15 yaşında da. Araştırmasını yapan, para kaybetmeyi göze alan herkes girebilir.
Berberde arabasını satıp parasını basmasaydı. Yatırım yaparken kaybetmeyi göze alıp ona göre para yatırıcaksın. En önemlisi panik yapıp hemen satmıycaksın elindekini.

Bazı yabancı borslarada yaş sınırı 15 babamın veya annemin üzerinden yçde yapabilirim.
Gülücük atmış 2 tane velet onlara önerim gidip TRT çocuk izlesinler.
Borsa önerisi istedim bilginiz yoksa boş konuşmayın lütfen.

Laflarına dikkat etmeni öneririm. 16 yaşındasın öneri istiyorsun. Sana diyorum ki "git önce işi öğren, sağdan soldan ÖNERİ ALMA" bunu diyerek sana en büyük öneriyi veriyorum. Bu işler sağdan soldan duyma bilgilerle olmaz delikanlı. Öneri alırsan batarsın, batmayıp paranı 2X 3X katlarsan da acemi şansı ile katlarsın. Ne yapacaksan yap kendi başına yap sana en büyük tavsiyem budur. Batacaksan kendin BAT en azından TECRÜBE kazanırsın, paranı kaybedince sağa sola küfür etmezsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı