Coin saklamak için cüzdan gerekli mi?

Gate.io dan akita al. YTD
Bir yıl sonra 100 doların 100.000 dolar.
ytd
Hocam her ne kadar YTD yazsanız da. Doğrudan yatırım tavsiyesi vermişsiniz. Eğer haberiniz yoksa söyleyeyim iyi yada kötü niyetle fark etmeksizin doğrudan yatırım tavsiyesi vermek suçtur. Bu suçun cezası ise 3 yıldan 5 yıla kadar hapistir. Üstelik sizin tavsiyenize güvenip zarar eden bir kişi size dava açabilir. İlla da önemli bir şeyler söylemek istiyorsanız "X coinini al kesin artar." demek yerine "X coininde artış bekliyorum. Yatırım tavsiyesi değildir." diyebilirsiniz.

Hocam her ne kadar YTD yazsanız da. Doğrudan yatırım tavsiyesi vermişsiniz. Eğer haberiniz yoksa söyleyeyim iyi yada kötü niyetle fark etmeksizin doğrudan yatırım tavsiyesi vermek suçtur. Bu suçun cezası ise 3 yıldan 5 yıla kadar hapistir. Üstelik sizin tavsiyenize güvenip zarar eden bir kişi size dava açabilir. İlla da önemli bir şeyler söylemek istiyorsanız "X coinini al kesin artar." demek yerine "X coininde artış bekliyorum. Yatırım tavsiyesi değildir." diyebilirsiniz.
CHZ coin alın 500000000 kat artacak.

Bu mesajın sona YTD dememe gerek yok. Çünkü coin piyasaları herhangi bir kurum tarafından -en azından ülkemizde- denetlenmeyen piyasalar. Bu dedikleriniz denetim altındaki piyasalar için geçerli, örneğin BİST. Yani şu mesaj sonrası gidip birisi CHZ alıp sonra da batıp bana dava açarsa hiçbir şey olmaz. Çünkü bu piyasa regüle değil.

Geri
Yukarı