Coinbase'den Binance TR hesabına para yatmadı

Batuhan Deveci

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese selam. Coinbase'den Binance TR hesabıma XLM gönderdim fakat Binance TR hesabıma gelmedi. Bekliyor olarak da gözükmüyor. Gönderirken doğru cüzdan adresi girdiğime eminim. Ne yapmam lazım?
Ayrıca bu işlemden yarım saat önce de XLM göndermiştim onda bir sıkıntı olmamıştı. 2 dk içinde hesabıma gelmişti.

XML yollarken dikkat edilmesi gereken 2 şey var birisi cüzdan adresi diğeri ise XLM Memo numarası bunları doğru yazdığınızdan eminseniz gecikmeli de olsa hesabınıza gelecektir.

Herkese selam. Coinbase'den Binance TR hesabıma XLM gönderdim fakat Binance TR hesabıma gelmedi. Bekliyor olarak da gözükmüyor. Gönderirken doğru cüzdan adresi girdiğime eminim. Ne yapmam lazım?
Ayrıca bu işlemden yarım saat önce de XLM göndermiştim onda bir sıkıntı olmamıştı. 2 dk içinde hesabıma gelmişti.
bende bakımda olarak gözüküyo xlm

XML yollarken dikkat edilmesi gereken 2 şey var birisi cüzdan adresi diğeri ise XLM Memo numarası bunları doğru yazdığınızdan eminseniz gecikmeli de olsa hesabınıza gelecektir.
Coinbase hesabıma geri geldi şu an bakiye. Tekrar gönderdim bu sefer oldu. Teşekkürler yine de.

Bende benzer bir sorunla uğraşıyorum binance'den coinbase'ye BSC ağını kullanarak para gönderdim ama 2 hafta olmasına rağmen yatmadı büyük ihtimalle ağ olarak BSC yi seçtiğim için. Kaç kez coinbaseye mail atsam da fark etmedi destekleri berbat

Geri
Yukarı