Çok ama çok stresliyim

Hee, şimdi anladım. Ben konuların yarısı muhabbetini unuttum :)
Geçenki bir açıklamaya göre tüm müfredat olacakmış belki müfredatı azaltırlar ve ya sonradan değiştirirler çünkü şimdi 1.dönem çıkıcak diye kimse 2.dönem doğru düzgün derse girmez çalışmaz.
İlaç. Günde en az 1 kere.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Stres normaldir, hele ki Türkiye'de yaşıyorsan.
Güzel müzikmiş
Ben son 2 ay çalıştım 350 aldım, sıkmayın kendinizi önünüzde kaç ay var çalışmaya başlarsanız çok iyi puan yapacaksınız. Bu sene girdim sınava, 9. sınıfım.
Şuan hangi lisedesin

Son düzenleme:
Bu sene 8.sınıfım ilk olarak her şeyi kafama çok takıyorum ve kendimi boş yere stres yapıyorum. Haftada bir kez okul sınav yapıyor soruların çoğu bana kolay geliyor ama sonucuma baktığımda yanlış yaptığım soruların %85'i dikkat hatası ve hiç ders çalışasım gelmiyor, kendimi çok kasıyorum. Babam ilk zamanlarda tepki gösteriyordu şimdi daha az tepki gösteriyor ve benim iyi bir mesleğimin olmasını istiyorlar ama ben hayalimdeki hayatı yaşamak istiyorum, İngiltere’ye gitmek istiyorum, 18-24 yaşımda orada bir mesleğim olmasını istiyorum çünkü insanlar orada daha az çalışsada bizim buradaki insanlardan çok daha iyi şartlarda yaşıyorlar. Sonra kafam çok fazla şeyle dolu ve stresimi atmak için oyun oynuyorum aslında iyi de oynuyorum takıma bile alınacaktım ama vazgeçtim ve şimdiden mesleğimi seçmek istiyorum ama ne seçeceğimi bilemiyorum ve çevremdeki insanların benimle yaşı yakın olanların pek bir başarısı yok beni çok zeki mi sanıyorlar anlamıyorum. Bana stresimi azaltmak için yardımcı olursanız sevinirim.

Aga bunun ülkeyle pek alakası yok şunu düşün çalışırsam kazanabilecekleri sew, araba, ev vb.

Geri
Yukarı