Çok çirkinim

Renster

Decapat
Daha fazla  
Sosyal medya üzerinden bir kızla konuşuyordum. Fotoğrafımı göndermemi istedi. Gönderdim, kız benimle konuşmayı kesti. Nasıl yakışıklı olabilirim? Aşırı rencide oldum ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sosyal medya üzerinden bir kızla konuşuyordum. Fotoğrafımı göndermemi istedi. Gönderdim, kız benimle konuşmayı kesti. Nasıl yakışıklı olabilirim? Aşırı rencide oldum ya.

Çirkin kişi yoktur bakımsız kişi vardır. Filli boyadan sponsorluk alırsanız sizde yakışıklı olabilirsiniz.😀
Şaka maka bir kız seni beğenmedi diye kendini çirkin zannetme.

Hiç kimse beğenmiyor hocam. 😔

Beni de hiçbir kız beğenmiyor ama spor salonundaki dumbellar beğeniyor. Her gittiğimde beni kaldır kaldır diye bağırıyorlar resmen. Bir tek 40Kg'lık dumbellı kaldıramadım ancak onu da en kısa sürede kaldıracağım 😀.Şaka bir yana spora başlayın derim ben başladım geçen sene suratıma bakmayan birçok kişi bu sene benimle konuşmaya başladı. Tabii sporu kendiniz için yapın başkaları için yapmayın.

Beni de hiçbir kız beğenmiyor ama spor salonundaki dumbellar beğeniyor. Her gittiğimde beni kaldır kaldır diye bağırıyorlar resmen. Bir tek 40Kg'lık dumbellı kaldıramadım ancak onu da en kısa sürede kaldıracağım 😀.Şaka bir yana spora başlayın derim ben başladım geçen sene suratıma bakmayan birçok kişi bu sene benimle konuşmaya başladı. Tabii sporu kendiniz için yapın başkaları için yapmayın.
Haklısınız. Başlayacağım spora.

Saç aşırı önemli bu arada. Kafanın şekline göre ayarlayıp, sıfır sakal yapıp azda çene kası yaptın mı emin ol yolda geçen giden kız durmadan sizi kesiyor.

Kesip kesmemesi önemli değil tabii. Bazı kızlar sırf yakışıklı olduğun için kesiyordur bazılardı bakımlı olduğun için, kendine önem verdiğini düşünüp bilgili biriymişsin gibilerde görebiliyorlar. Her iki şekilde kardasınız hocam.

Kafamın şeklini nasıl belirleyeceğim?
Hocam yüz şekline göre saç modelleri yazın yüzünüz hangisine yakınsa o saç modeline yakın uygulayın.

Yada deneyip bulmanız gerekiyor.

Saçınızı olabildikçe bir çok şekle sokun hangisi gözünüze daha çekici geliyorsa o şekilde bırakın.

Ben iki yıl boyunca saçımı hep kaldırır ve kısa keserdim. Kötü durduğundan ne yakışıklı nede çekici görünüyordu. Şu an inik dalgalı yapıyorum. Çene yapımda biraz geniş olduğundan baya yakışıyor.

Gıdınızda önemli hocam. Gıdınız varsa yok eritin.

Geri
Yukarı