Çok Düşük Sistemli Oyun Tavsiyesi

Forager.
Shovel Knight ve bütün DLC'ler.
DMC 4 ve DMC (DMC)
Darksiders 1,2
castlevania lord of the Shadow 1,2
Spec Ops The Line (en sağlam hikaye ödülü almıştı galiba)
Thief.
Bulletstrome.
AC Ezio Collection ve AC 3
Batman Arkham serisi (Knight hariç)
Call of Juarez serisi.
Don't Starve serisi.
Celeste.
Oxygen Not Included.
Terraria.
Sniper Ghost Warrior 1,2
Witcher 1,2 (1'in hikayesi sağlam ama oynanış kötü ve ikisi de birleşik hikaye)
A story about my uncle.
Portal serisi.
Reventure (en büyük tavsiyem hikayesi çok iyi)
Metro 2033 ve last light.
Manuel samuel (bu da cidden hikaye bakımından tatlı oyun)
Fallout New Vegas ve 3
The Elder Scrolls Skyrim ve oblivion.
Dark messiah (hikaye kaliteli değil ama oynanış çok iyi)
Prince of Persia serisi.

Bunların hepsini açıcağına eminim ve yüksek FPS alacağınıda.
(Low Spec Game tavsiyecisi ayrılır)

Bioshock serisi, Metro 2033, Last Light(Redux olmayan versiyonunu kaldırır.), Resident evil 4, 5, Deus ex human revelations, Fallout 3, New Vegas, Tomb raider 2013, Portal 1, 2, Hitman Absolution, Hitman Blood Money, The Elder Scrolls oblivion, skyrim, Outlast.

Forager.
Shovel Knight ve bütün DLC'ler.
DMC 4 ve DMC (DMC)
Darksiders 1,2
castlevania lord of the Shadow 1,2
Spec Ops The Line (en sağlam hikaye ödülü almıştı galiba)
Thief.
Bulletstrome.
AC Ezio Collection ve AC 3
Batman Arkham serisi (Knight hariç)
Call of Juarez serisi.
Don't Starve serisi.
Celeste.
Oxygen Not Included.
Terraria.
Sniper Ghost Warrior 1,2
Witcher 1,2 (1'in hikayesi sağlam ama oynanış kötü ve ikisi de birleşik hikaye)
A story about my uncle.
Portal serisi.
Reventure (en büyük tavsiyem hikayesi çok iyi)
Metro 2033 ve last light.
Manuel samuel (bu da cidden hikaye bakımından tatlı oyun)
Fallout New Vegas ve 3
The Elder Scrolls Skyrim ve oblivion.
Dark messiah (hikaye kaliteli değil ama oynanış çok iyi)
Prince of Persia serisi.

Bunların hepsini açıcağına eminim ve yüksek FPS alacağınıda.
(Low Spec Game tavsiyecisi ayrılır)

Bakacaklarım: Forager, DMC 4, darksiders serisi, castlevania serisi, thief, bulletstorm, Call of Juarez serisi, celste (belki), a story about my uncle, reventure, Skyrim serisi, Dark messiah ve metro serisi, Prince of Persia.

Shovel Knight hoşuma gitmedi, DMC Devil May Cry'ı oynadım, Spec Ops en kötü çözünürlük ve grafiklerde bile kasıyor, AC Ezio Collection ve 3'ü en az 3 kere bitirdim ve bayağı kasıyorlar, Batman Arkham serisini Orgins'e kadar oynadım Origins kasıyor, Don't Starve hoşuma gitmedi, celeste, Oxygen ve terreria da aynı şekilde hoşuma gitmedi, Sniper Ghost Warrior çok kasıyor, Witcher da aynı şekilde 2. oyunu kasıyor bayağı o yüzden biride oynamayı düşünmüyorum, Portal'a daha sonra bakacağım şimdilik bu oyunlar daha iyi, manuel samuel aşırı zor bir oyun.

Ellerine sağlık bana bu yazıdan bayağı ekmek çıkacak. Burada yazdığın oyunların çoğu hoşuma gitti. Tekrar teşekkürler bu arada bazı oyunları oynamak istesemde çok kasıyorlar örneğin Witcher 2 çok kasıyor belki 1. oyun kasmaz ama hikaye devam edemeyeceği için oynamayacağım tekrar ama tekrar çok teşekkürler. :D
Hocam Left 4 Dead'a mod yükleniyor sürekli aynı mapları oynayacak yere Steam atölyesinden gamemaps gamebanana gibi sitelerden map skin indirirsiniz. Yanı sürekli oyunu bitirmekten iyidir. Half-Life 1 2 bütün serisini öneririm.

Half-Life serisini iki ay önce Episode'ları ile birlikte bitirdim Half-Life 1 benim için işkence idi bir daha oynayacağımı düşünmüyorum :D Half-Life 2 - ep 2'nin sonuna bayağı etkilenmiştim bu arada Episode 3'ü bekleyenlerdenim. Öneri için teşekkürler.

@Arda_4707 hocam şimdi sana bir oyun söyleyeceğim, Hard Truck Apocalypse çok eski oyun lakin yapımcısına bakarsan demek istediğimi anlarsın çocukken oynadığım ve hala daha oynadığım nadir oyundur kendisi denemeni tavsiye ederim.

Terraria, Postal 2, Hollow Knight, Fallout New Vegas, Dishonored, Skyrim.

Dishonored'ı bitirdim Terraria hoşuma gitmedi diğerlerine bakacağım. Teşekkürler :)
@Arda_4707 hocam şimdi sana bir oyun söyleyeceğim, Hard Truck Apocalypse çok eski oyun lakin yapımcısına bakarsan demek istediğimi anlarsın çocukken oynadığım ve hala daha oynadığım nadir oyundur kendisi denemeni tavsiye ederim.

Yapımcı konusunda ne demek istediğini anlamadım ama oyuna bir bakacağım. Teşekkürler :)
CS: CZ senaryoları.

CS'yi sevdiğimi çok söyleyemem kusura bakmayın gene de teşekkürler.:)

Yeni konular

Geri
Yukarı