Çok fazla format atmak zararlı mı?

CeyhunErcan

Decapat
Benim bir SSD var ve son 1 buçuk ayda 13 kez, bazen günde 2 kez format attığım oldu ve yine format atmam lazım. Bu kadar çok format atmanın zararları var mıdır, nelerdir?

Evet o programı ben de biliyorum şu anda performans %99 sağlık %100 çok fazla format atmayı ben de istemezdim ama bazen mecbur kalıyorum.
Neden zorunda kaldığınızı yazar mısınız eğer özel bir durum değilse? Belki başka bir çözüm yolu buluruz.

Benim bi eleman var dükkanda çalışan, şarjı 99 olunca hemen şarja takar telefonu. Aklıma o geldi.

Neden zorunda kaldığınızı yazar mısınız eğer özel bir durum değilse? Belki başka bir çözüm yolu buluruz.

Oyunlarda aldığım FPS bir yerden sonra düşmeye başlıyor format attıktan sonra 1 ay boyunca güzel bir performans alırken sonradan düşmeye başlıyor ve format atmam gerektiğini hissediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunlarda aldığım FPS bir yerden sonra düşmeye başlıyor format attıktan sonra 1 ay boyunca güzel bir performans alırken sonradan düşmeye başlıyor ve format atmam gerektiğini hissediyorum.
Bu durum hakkında bir konu açar mısınız? Bu sayede sorununuzu çözüme kavuşturabiliriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…