Çok fazla masturbasyon yapıyorum

Aynen o kadar yararlı ki erken boşalma sorununa yol açıyor (!) ağzı olan konuşuyor...

Mastürbasyon gereksiz bir şeydir, vücut zaten gerektiğinde uykuda atılması gereken spermi dışarıya atar. Kişinin ha bire mastürbasyon yapıp boşalması ileride erken boşalma, iktidarsızlık vb. sorunlara yol açabilir.

Bilimsel olarak konuşuyorum zararı yok.

Aynen o kadar yararlı ki erken boşalma sorununa yol açıyor (!) ağzı olan konuşuyor...

Mastürbasyon gereksiz bir şeydir, vücut zaten gerektiğinde uykuda atılması gereken spermi dışarıya atar. Kişinin ha bire mastürbasyon yapıp boşalması ileride erken boşalma, iktidarsızlık vb. sorunlara yol açabilir.

Pardonda azıda çoğuda zaralı.
Mastürbasyon yapmazsan uykunda boşalırsın.

Merhabalar, Technopat Kids... Mastürbasyon, vücudun gereksinimlerinden birisi olarak da tanımlanabilir. Ve bu eylemin faydaları ya da zararları kişiden kişiye göre değişir. Bazı yetişkin film oyuncuları günde beşten fazla sahnede oynamakta ve hiçbir şekilde sağlık problemi yaşamıyorlar. Eğer ki bunu bir "zarar" olarak düşünmeye devam ederseniz bir gün gerçekten zarara uğrarsınız. Bu yaşlarda bunların olması fazlasıyla normal bir durum, lütfen bunu anlayın...

Öncelikle merhaba, ben 14 yaşındayım 13 yaşından beri bir senedir her gün bazen günde iki kere masturbasyon yapıyorum artık döl az geliyor ileride çocuğum olmaz diye korkuyorum hiç bırakamıyorum da.
Ben elli yaşındayım daha her gün 2 ve ya 3 kere yapıyorum hoşuma gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı