Cok guclu bir sisteme dusuk GPU takarsak ne olur?

Ortada “triggerlanma” gibi bir durum yok. Verilen yanlış bir bilgi var. Yanlış bilgiyi önlemekti amacım. Ve onu oyun bilgisayarı için söylediyseniz de belirtmeniz gerekirdi. Biz müneccim değiliz.

Kendin diyorsun müzik sistemi kullanacak diye. İşlemci lazım diye.

Ben oyun için hayali sistem topluyorum. Yukarı defalarca ve büyük harflerle OYUN yazıyorum. Hala geliyor bana müzik diyor.

Şimdi mi yersin yoksa sabaha mi bırakırsın ya.

5 konu gezdim. 2 tane kansere denk geldim.

Bu dediğim oyun bilgisayarı için geçerli. Tekrar söylüyorum. Oyun. Oyun. Anladın değil mi? Oyun. Müzik değil. Oyun.

2 mesaj yukarı bak. Mesaj mı kasmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum.

Kendin diyorsun müzik sistemi kullanacak diye. İşlemci lazım diye.

Ben oyun için hayali sistem topluyorum. Yukarı defalarca ve büyük harflerle OYUN yazıyorum. Hala geliyor bana müzik diyor.

Şimdi mi yersin yoksa sabaha mi bırakırsın ya.

5 konu gezdim. 2 tane kansere denk geldim.

2 mesaj yukarı bak. Mesaj mı kasmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum.

Bakın burada beni ilgilendiren şey, başta bir kullanım yönü belirtmeden o şekilde yazmanız. Bu durumda yazdığınızın yanlış olduğunu söylüyorum. Siz hala gelip “OYUN yazdım” deyip duruyorsunuz.

Sadece işlemciyle render alınmıyor ekran kartıyla da render alan programlar var. Bu programlar GPU ile daha iyi performans gösterebilir.

Hem oyun hemde render açısından düşündüğümüz zaman mantıklı değil bence.

Asıl soruya gelirsek siteminde düşük bir GPU bulunduğundan GPU tabanlı uygulamalarda sistemin diğer bileşinlerinin performansını sınırlamış olursun bi' nevi.

Yeni konular

Geri
Yukarı