Düşük sisteme yüksek ekran kartı takarsak ne olur?

TrayinG_E

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu anki sistemim düşük yorumlarda yazarsanız atabilirim. İsterseniz ama para biriktirdim falan güzel bir ekran kartı almayı düşünüyorum ama ben bu sistemi önceden 2000 TL'ye topladım. Güçlü bir ekran kartı alsam ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şu anki sistemim düşük yorumlarda yazarsanız atabilirim. İsterseniz ama para biriktirdim falan güzel bir ekran kartı almayı düşünüyorum ama ben bu sistemi önceden 2000 TL'ye topladım. Güçlü bir ekran kartı alsam ne olur?

Darboğaz olur.
Güç kaynağı sisteme yetmeyebilir hocam böyle ihtimaller göz önünde bulundurularak alınmalıdır hatta anakartınız ekran kartını desteklemiyor olabilir. Sistemi belirtin ona göre yorum yapalım.

Darboğaz olur.
Güç kaynağı sisteme yetmeyebilir hocam böyle ihtimaller göz önünde bulundurularak alınmalıdır hatta anakartınız ekran kartını desteklemiyor olabilir. Sistemi belirtin ona göre yorum yapalım.

Belirtilmiş konuyu okuyunuz APU toplaması daha mantıklı elindeki sistemi satıp.

APU AMD'nin yaptığı bir işlemci APU'da ekran kartı işlemcinin içindedir. APU sistem topladığınızda oyunları orta düşük ayarlarda oynayabilirsiniz ama oyundan oyuna değişir.

3000'e iyileri var bildiğim kadarıyla, eğer bu şekilde yapacaksanız zaten diğer arkadaşlar önerilerini yazarlar.

3000-4500 TL arası bir şey.

APU sistem önerisi diye bir konu açacağım şimdi o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı