Çok güçsüzüm

Örnek verdim hocam, buranın 100 bini Avrupa'nın 6 bin birimi. Günde 7 bin kalori alıp ayda 20 kilo alırdım da sağlıklı olmazdı haklısınız. Yine de bu ekonomi de zayıfken spor yapmanın çok zor olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

İyi bir hacim koyamazsin ama yapmayana göre iyi fark atarsın 1kilo tavuk göğsü 260 gram protein. Pirinç alsan 1 kilo 11 lira. Onun dışı meyve sebze al mevsimlik o da çok tutmaz. Yaparsın yine fark alırsın yapmayan birine göre ama profesyonel olmak istiyorsanız cidden zor.

Haklısınız hocam zaten pirinç ve tavukla besleniyorum ben de şu an.
Bir de diğer sayfalarda 10 kg altı dumbell bir işe yaramaz yazmışsınız. Bazı hareketlere dumbell ile 7.5 ve 12.5 kilo arası değiştiriyorum az mı bu kilo? Curl yaparken falan 10 ile ya da 12.5 ile yapıyorum.

Hayır değil ama uzun süreli gelişmek için yazdim sanırım 3 aydır falan gidiyorsun bir kaç aya 15-20lere çıkarsan anlarsın neden öyle dediğimi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilek güreşi tüm üst vücut kullanılarak yapılan spordur güzel sallamışsın.

Bilek ve omuz kasın varsa bilek güreşini alırsın, demek istediğim six-packli biri ile 30 kilo biride bilek güreşi yapsa bilek ve omuz önemli.

Bilek ve omuz kasın varsa bilek güreşini alırsın, demek istediğim six-packli biri ile 30 kilo biride bilek güreşi yapsa bilek ve omuz önemli.

Biceps, triceps ve rotasyon çalışmaların eksikse kimseyi yenemezsin kusra bakma sadece omuz ve bilekle bilek guresi kazanamazsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…