Çok güçsüzüm

Alırdırdım ederfimle ekmek teknesi maalesef ki yürümüyor hocam. Kimse doğru düzgün 4/4'lüj yapmıyor, yapamıyor zaten. Ekonomiye lafim yok. 3 ayda 20 kilo tekiz kad kütlesı öyle mi, 6 buçuk saniye osururum 3 ayda doğal temiz 20 kilo alana. 3 ayda 5 - 6 kilo gayet güzel. Devam et.
Temiz 20 kilo kas kütlesi demedim 20 kilo alırdım diyorum kas olarak değil direkt kilo alımı. 5 6 kiloyu boyum kısa diye aldım zaten de, hocam o nasıl türkçe.

Yaşım tutmuyor.
Gym yaşı mi var iyi misin dostum yav. Bunun dışı 10 kg alırsan 5 kilo da yapabilirsin demir alırsan.

5-10 kiloyla ben de başladım, takıldığım şey senin 'kas yığını' ifadesini kullanman. İşin içinde olsanız bu ifadeyi kullanmazsınız. Çevrendeki insanlardan banane, sen yapamamışsın. Gayet belli tavırlarından. KAS Yığınıymış, yağ yığını olmaktan iyidir.
Boş bir insan lafa gerek yok dostum.

Ne bahanesi kanka eğer aylık 100 bin kazansam şu anda 3 ayda 20 kilo sağlıklı alırdım. Şu an 5 6 kilo zar zor aldım onu da sağlıklı alamadım. Protein desen zaten zor tavuktan başka seçenek yok. Bu ekonomide doğru düzgün spor yapılmaz.
Ayda 20 kilo sağlıklı alman imkansız milyoner olsan bile de Avrupa'da bile 100 bin kazanan yok.

Bilek güreşi çok farklı bir olay sınıfımda bilek güreşinde kaybeden hep benim. Ama aralarında en kaslı'da benim en babası, 30 şınav 10 barfiks çekiyor ben 100 şınav 50 barfiks rahat yapıyorum her şey bilek güreşi değil yani.

Bilek güreşi çok farklı bir olay sınıfımda bilek güreşinde kaybeden hep benim. Ama aralarında en kaslı'da benim en babası, 30 şınav 10 barfiks çekiyor ben 100 şınav 50 barfiks rahat yapıyorum her şey bilek güreşi değil yani.
50 barfiks rahat mı yapıyorsun ideal salla dostum 50 barfiks yapsan adamı havaya firlatirsin yenilmeyi bırak.

Geri
Yukarı