Çok İlginç Bir Rüya Gördüm

Ayrıca rüyada gördüğünüz her kim olursa olsun, daha önce illaki gördüğünüz birisidir. Yani koridorda karşılaştığın falan her kimse dikkat et :D

Ayrıca rüyada gördüğünüz her kim olursa olsun, daha önce illaki gördüğünüz birisidir. Yani koridorda karşılaştığın falan her kimse dikkat et :D
Doğru bilgi. Beynimiz yeni yüzler oluşturamadığından dolayı gördüğümüz yüzleri rüyada görürüz. Her ne kadar gerçek hayatta bazı yüzleri farketmemiş olsak da. Bir de geçtiğimiz günlerde ard arda 3 kez geçen sene bana hakaretler eden ve diğerlerine torpil geçen bir hocanın beni dövdüğünü gördüm.

Doğru bilgi. Beynimiz yeni yüzler oluşturamadığından dolayı gördüğümüz yüzleri rüyada görürüz. Her ne kadar gerçek hayatta bazı yüzleri farketmemiş olsak da. Bir de geçtiğimiz günlerde ard arda 3 kez geçen sene bana hakaretler eden ve diğerlerine torpil geçen bir hocanın beni dövdüğünü gördüm.
Aynen öyle. Kalabalıkta yürüyorsunuz diyelim, yüzünüz bir insanın yüzüne kaydı ama ne tanıyorsunuz ne de isteyerek baktınız. Sadece gözünüz kaydı ve bir anlık baktınız. O surat bilinçaltınıza kaydedilir, siz rüyada her ne kadar tanımasınız da o kalabalıkta gördüğünüz insan bile olabilir işte.

Hocam her kimse tanımıyorum. Çok da güzel değildi, güzel olsa hatırlardım. :)
Türk vatandaşı.(Temsili.)
Uyarı : Espri amaçlı yapılmıştır. Hangi amaçla belirtildiği halde şikayetçi olursanız, @108971 yasal yükümlülüğü kabullenmez ve kabullenmek zorunda değildir. Espri hakkında yapılan yorumlarda hakaret vs. bulunması durumunda kışkırtma gibi yasal yükümlülükler @108971'a yüklenemez.
Yasal yükümlülüğü kabullenmeyen kişi.(Temsili.)

Hocam her kimse tanımıyorum. Çok da güzel değildi, güzel olsa hatırlardım. :)
Demek kazanova olarak takılıyoruz. İşte aradığımız örnek :).

Türk vatandaşı.(Temsili.)
Uyarı : Espri amaçlı yapılmıştır. Hangi amaçla belirtildiği halde şikayetçi olursanız, @108971 yasal yükümlülüğü kabullenmez ve kabullenmek zorunda değildir. Espri hakkında yapılan yorumlarda hakaret vs. bulunması durumunda kışkırtma gibi yasal yükümlülükler @108971'a yüklenemez.
Yasal yükümlülüğü kabullenmeyen kişi.(Temsili.)
``HOKKOMDO YOPOLOCOK TOM YOSOL OŞLOMLORDON GOOGLO PLOY SOROMLODOR``

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı