Çok iri yapılı olmak, boy uzamasını yavaşlatır mı?

KırAtlıLiberal

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, yaşıtlarıma göre çok iri yapılıyım kilom çok fazla,boyum sanki diğer yaşıtlarıma göre çok az uzuyor gibi babam'dan bile daha cüsseliyim, ama bu durumdan memnun değilim. Arkadaşlarım bambu gibi uzuyorken ben çok az uzuyorum yakın akraba'da 1.82 aşağısında erkek yok ama sanki ben böyle kaldım. Boyum 1.78 kilom 85. Aranız'da doktor olan varsa el bilek röntgenim aşağıda.
Image1.jpg

O kadar da iri değilsin ki. Kilo boy oranın kötü değil. Ben 1.85 boyla 120 kiloya çıktım. Neyse ki vermeyi başardım. 98'im şu an. Bu halimle memnunum.
Sorduğun soruya gelecek olursak cevap hayır, etkilemez.

Şu an boyunuz k

Merhaba arkadaşlar, yaşıtlarıma göre çok iri yapılıyım kilom çok fazla, boyum sanki diğer yaşıtlarıma göre çok az uzuyor gibi Babam'dan bile daha cüsseliyim, ama bu durumdan memnun değilim. Arkadaşlarım bambu gibi uzuyorken ben çok az uzuyorum yakın Akraba'da 1.82 aşağısında erkek yok ama sanki ben böyle kaldım. Boyum 1.78 kilom 85. aranız'da doktor olan varsa el bilek röntgenim aşağıda.
Eki Görüntüle 547074

Şu anda boyun kaç ve kaç yaşındasın.

Merhaba arkadaşlar, yaşıtlarıma göre çok iri yapılıyım kilom çok fazla,boyum sanki diğer yaşıtlarıma göre çok az uzuyor gibi babam'dan bile daha cüsseliyim, ama bu durumdan memnun değilim. Arkadaşlarım bambu gibi uzuyorken ben çok az uzuyorum yakın akraba'da 1.82 aşağısında erkek yok ama sanki ben böyle kaldım. Boyum 1.78 kilom 85. Aranız'da doktor olan varsa el bilek röntgenim aşağıda.
Eki Görüntüle 547074
Kilon boya göre biraz fazla fakat boyuna da aşırı etki etmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı