Çok iyi korku oyunu önerisi

O ikisi var waant to play blimiyorum.

Onlar var ya sarmıyor artık.

Bu korku oyunu mu hocam?

Hocam oyuna 20 TL verdim 2 saatim var oynamaya cesaret edemiyorum.

Welcome To The Game 2

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunda kaçırılan bir kızı gazeteci olarak Deep web sitelerinde arıyoruz. Kızı kaçıranlar da sürekli evimize ajan ve maskeli adamlar yolluyor. Geldikleri zaman kapı sesi geliyor hemen küvete saklanıyoruz. Arada bir PC'den kalkıp etrafı kontrol etmek gerekiyor. Oyun çok korkunç ve gerici. Hiç beklemediğiniz bir anda maskeli biri pencereden sizi hiçbir şey yapmadan izliyor ve gördüğünüzde anlık kalp krizi geçirebiliyorsunuz. Yaşandı onaylandı.

Korku oyunu değil adam böyle atıyor bazı yerlere.

Bilmeden konuşmayalım. Hack ile ilgili bir konu açan arkadaşa attım ve buraya attım sadece. Amacın ne anlamadım.

Son düzenleme:
Hocam oyuna 20 TL verdim 2 saatim var oynamaya cesaret edemiyorum.

Oyunda kaçırılan bir kızı gazeteci olarak Deep web sitelerinde arıyoruz. Kızı kaçıranlar da sürekli evimize ajan ve maskeli adamlar yolluyor. Geldikleri zaman kapı sesi geliyor hemen küvete saklanıyoruz. Arada bir PC'den kalkıp etrafı kontrol etmek gerekiyor. Oyun çok korkunç ve gerici. Hiç beklemediğiniz bir anda maskeli biri pencereden sizi hiçbir şey yapmadan izliyor ve gördüğünüzde anlık kalp krizi geçirebiliyorsunuz. Yaşandı onaylandı.

Bilmeden konuşmayalım. Hack ile ilgili bir konu açan arkadaşa attım ve buraya attım sadece. Amacın ne anlamadım.

Kanka seni kötüleme gibi bir amacım yok.

Kanka seni kötüleme gibi bir amacım yok.

Bu arada hatırladım oyunu güzel bir oyun.

Arkadaşlar bu kadar klasik olmayın :)

@Sucukluİşlemci

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlk 3 Amnesia oyunu>her şey. Zamanında Youtube'da izlerken izlemeye korkardım oynamak ne kelime. Outlast tamamen speedrun oyunu. Gerçekten dodge yaparak Outlast bitirilebilir.

Emily wants to play, Pacify, sistem yetmeyebilir ama phasmaphobia.
Pacify o kadar da iyi değil. Pacify yerine Fear Therapy alması daha doğru olur. (Konu 1 yıl önce açıldı farkındayım fakat konuya bakacak insanlar varsa F.T. tercih etsinler.)

Geri
Yukarı