Çok kararsızım

Sağlık Meslek Lisesi 9.Sınıf olduğum için daha alanım yok. 80 OBP ile alıyor ben 96 ile girdim.
Hocam daha demin yazdığımı geri alıyorum 11.sınıf sonuna kadar idare edin 12. sınıfta açığa geçersiniz Aralık'ta mezun olursunuz yapmayın hocam o kadar emek vermişsiniz. 3 sene bir dişinizi sıkın. 9 bitsin puanınıza yetecek düz Anadolu lisesine geçersiniz.

Sağlık Meslek Lisesi 9.Sınıf olduğum için daha alanım yok. 80 OBP ile alıyor ben 96 ile girdim.
OBP'niz iyiymiş. OBP ile alan düzgün Anadolu Lisesi varsa nakil olaylarını araştırmanızı tavsiye ederim. OBP ile alan meslek liseleri pek güzel olmuyor açıkçası.

Hocam daha demin yazdığımı geri alıyorum 11.sınıf sonuna kadar idare edin 12. sınıfta açığa geçersiniz aralık'ta mezun olursunuz yapmayın hocam o kadar emek vermişsiniz. 3 sene bir dişinizi sıkın. 9 bitsin puanınıza yetecek düz Anadolu lisesine geçersiniz.

Neden geri aldınız?

Okul rahatlığını bırakıp gidin olun zaten ertesi gün tekrar okula gitmek isteyeceksiniz. İş hayatı okul hayatına benzemez en azından lise bitirin.

Geri
Yukarı