Çok kötü karnım ağrıyor

Hocam ağrıyla başa çıkmanın yolunu bulmuştum. Ancak son birkaç gündür (ortalama 2 hafta) her gün ağrıyla uyanıp ağrıyla uyuyorum ve artık hiçbir şekilde geçmiyor. Bugüne kadar bütün çözümleri denedim, internette yazanların da bir çoğunu denedim ama sonuçsuz. Üstüne ağrı aniden giriyor ve sağ akciğerimin altına da bir acı sokuyor. Evet, ağrı değil acı. Halen çekiyorum.
Bunca suredir hastaneye gitmediyseniz hastane fobiniz falan olmasi gerek. Simdi degilse ne zaman hocam? Gidin alaninda bi' doktora, cozum onerisi sunar en azindan.

Hocam ağrıyla başa çıkmanın yolunu bulmuştum. Ancak son birkaç gündür (ortalama 2 hafta) her gün ağrıyla uyanıp ağrıyla uyuyorum ve artık hiçbir şekilde geçmiyor. Bugüne kadar bütün çözümleri denedim, internette yazanların da birçoğunu denedim ama sonuçsuz. Üstüne ağrı aniden giriyor ve sağ akciğerimin altına da bir acı sokuyor. Evet, ağrı değil acı. Halen çekiyorum.

Hocam hastaneye gitsenize özel hastaneye gitmenizi öneririm sizin sağlığınızdan önemli değil ailenizin anlayışa karşılayacağını düşünüyorum.

Ben köyde elma, böğürtlen, yaş fındık ne varsa yerdim her sene, toplam 2 sene karnım ağrıdı ikisinde de hastaneye gittim birinde 3 - 4 gün yattım apandis diye şüpheleniyorlardı vs. tam neydi hatırlamıyorum ama günlerce serum yemiştim. Bir arkadaşın da dediği gibi düz bir zemine yatın dizinizi kaldırın bacaklarınızı biraz açın yani gaz çıkışını açın diyorum kısaca, havluyu ütüyle ısıtıp karnınıza koyun arada ovalayın geçmiyorsa hastaneye gidin.

Gecici çözüm olarak karnınıza sıcak bir su koyabilirsiniz koyacağınız şey değişebilir. Mob, kavanoz vb.

Bunca suredir hastaneye gitmediyseniz hastane fobiniz falan olmasi gerek. Simdi degilse ne zaman hocam? Gidin alaninda bi' doktora, cozum onerisi sunar en azindan.
Hastane bir şey demiyor, serum takıp yolluyor.
Hocam hastaneye gitsenize özel hastaneye gitmenizi öneririm sizin sağlığınızdan önemli değil ailenizin anlayışa karşılayacağını düşünüyorum.
Ailemin de haberi var, ancak onlar da bir şey yapamıyor.
Gecici çözüm olarak karnınıza sıcak bir su koyabilirsiniz koyacağınız şey değişebilir. Mob, kavanoz vb.
Denedim. Hem de onlarca kez. Önceden işe yarıyordu, geçici olarak geçiriyordu. Ancak artık o da yok.
Ben köyde elma, böğürtlen, yaş fındık ne varsa yerdim her sene, toplam 2 sene karnım ağrıdı ikisinde de hastaneye gittim birinde 3 - 4 gün yattım apandis diye şüpheleniyorlardı vs. tam neydi hatırlamıyorum ama günlerce serum yemiştim. Bir arkadaşın da dediği gibi düz bir zemine yatın dizinizi kaldırın bacaklarınızı biraz açın yani gaz çıkışını açın diyorum kısaca, havluyu ütüyle ısıtıp karnınıza koyun arada ovalayın geçmiyorsa hastaneye gidin.
Gaz değil.

Öncelikle geçmiş olsun.
Aklıma gelen bir iki yöntemi size önereceğim umarım faydasını görürsünüz.

-Gidip elinizi, yüzünüzü ve özellikle ayaklarınızı olabildiğince soğuk suyla yıkayınız.
-Varsa bir tabak kadar (çok ekşi olmayacak) yoğut veya muz yiyiniz.Muzdan sonra tuvalet ihtiyacınız gelirse sonrasında belki de rahatlatabilir umarım.

Tekrardan geçmiş olsun. <3

Öncelikle geçmiş olsun.
Aklıma gelen bir iki yöntemi size önereceğim umarım faydasını görürsünüz.

-Gidip elinizi, yüzünüzü ve özellikle ayaklarınızı olabildiğince soğuk suyla yıkayınız.
-Varsa bir tabak kadar (çok ekşi olmayacak) yoğut veya muz yiyiniz.Muzdan sonra tuvalet ihtiyacınız gelirse sonrasında belki de rahatlatabilir umarım.

Tekrardan geçmiş olsun. <3
Yardımlarınız için teşekkürler. 1. seçenek ne yazık ki işe yaramıyor, 2. seçenekte olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı