Karnım aşırı şiddetli ağrıyor

Doktor muyuz biz? Doktora gidin. Z kuşağı doktora gitmeye üşenir ama arkadaşlarla gezmek için hemen kalkarlar.
BIr tutturdunuz z kuşağı diye. Arkadaşımın olduğunu nereden biliyorsun? Doktora gitmeyede üşendiğimden değil, aileme söylesem pekte ciddiye alcaklarını düşünmüyorum. Ama ben kime yaranabiliyorumki? Böyle toxic insanlar olduğu sürece böyle platformlarda.

BIr tutturdunuz z kuşağı diye. Arkadaşımın olduğunu nereden biliyorsun? Doktora gitmeyede üşendiğimden değil, aileme söylesem pekte ciddiye alcaklarını düşünmüyorum. Ama ben kime yaranabiliyorumki? Böyle toxic insanlar olduğu sürece böyle platformlarda.
Ailene söyle. O lafı genel anlamda söyledim ben. Sağlık şaka değildir. Ölüm ihtimali de var karın ağrısında.

Niye ki dostum onu anlamadım.

Tamamdır teşekkür ederim, aslında Technopat'a direk sağlık konusunun koyulması saçma.

Haklısınız hocam ama ufak şeyler için sağlık konusu mantıklı ilaç önerileri veya ufak tefek sıkıntılar ancak doktor olmadığımız için teşhis koyamayız ve sizin durumunuz daha ciddi görünüyor.

Gerçekten şu an kalkacak halim yok, karnım aşırı ağrıyor duramıyorum. Dışkı yoluyla çıkartmaya çalışıyorum olmuyor. Ayrıca istemsiz geğirince çürük yumurta kokusu da oluyor. Geçmişte gaz sancısından doktora gitmişim ve düzeltmişlerdi. Yeniden olmuş olabilir mi? Mide kanseri falan değildir değil mi?

İshal olmuşsunuz sanırım yediğiniz ve içtiğiniz şeyler dokunmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı