Çok önceden görülen rüyanın gerçekleşmesi

Daha fazla  
Az rüya görüp gördüğü rüyaları çok iyi hatırlayan birisiyimdir. Bir tane rüyamın tamamı yaşadığım bir olay sonucunda aklıma geldi. Gerçekten çok iyi hatırlıyorum bundan birkaç ay önce, yaz tatilindeydi ama ne zaman olduğunu hatırlamıyorum, rüyamda hafif esmer, gri ceketli, gözlüklü bir kızdan hoşlandığımı görmüştüm. Tam yüzünü hatırlamıyordum. Ve bugün esmer, gözlüklü bir kızdan hoşlanmaya başladım, hem de kendilerinin üzerinde gri bir ceket vardı. Kendimden eminim yani hoşlantı hissi başladıktan sonra rüyam aklıma geldi. Bilmiyorum yani bana çok saçma geliyor aylar öncesinde gördüğüm bir rüyadaki insanla aynı fiziksel özelliklere sahip birinden hoşlanmak. Hem de o kişiyi gördükten sonra rüyamı anımsamak. Umarım bu durum bir an önce sonlanır.😁 Sizin de rüyalarınızın yaşandığı saçma sapan durumlar oluyor mu?

Uzun yıllardır ara ara dejavu yaşarım ve bunu biraz araştırmıştım.Aslında bilinçaltımızın farkında olmadan hikayeleri bize tekrar yaşatması.Belki o kıza daha önceden yolda yürürken denk geldin ve o zaman pek dikkatini bile çekmemişti ya da çekmişti ama sonra hayatına devam ediyordun.Kısacası beynimiz çok karmaşık ve çok güçlü.

Arkadaşın dediği gibi o kızı illa ki görmüşsündür daha önce, bilinçaltına saplanmış. Rüya görmüşsün ve akabinde tekrar denk gelmişsin, bu sefer rüyada gördüğün için aklına gelmiş. Yoksa geleceği falan görmüyorsun :)

Ben hep saçma sapan rüyalar görüyorum. Bi' bizim rüyamıza girmedi kızlar :)

Yanlış bilmiyorsam hiç görmediğin kişiyi rüyanda da göremezsin. Yani o kızı daha önceden bir yerde 1 saniyeliğine de olsa görmüşsündür.

2 günde bir cin görüyorum rüyamda fakat bu neyin etkisi? İzlediğim filmin. Yakında geçer bundan sonra da yerli korku filmi izlemiyorum saçma sapan habirebir bağırıyorlar. Rüyada gördüğün yüz, gözünün odaklanmasan dahi görüp bilincine kaydettiği yüzdür. Mutlaka görmüşsündür yani.

Dostum öncelikle her gün rüya görüyoruz. Normal bir insan rüyasını hatırlamaz ve gördüğü rüyalar saçma sapan şeylerdir. Biraz mantıklı şeyler görünce kafa allak bullak olmaya başlar, rüya mı gerçek mi ayırt edememeye başlarsın. Senin de daha önce böyle bir rüya görmediğini, bilinçaltına işlenmiş bir şey olduğunu düşünüyorum.

Geçmiş zaman da buna benzer rüyalar gördüm. Gece gördüğüm rüya gündüz gerçek oluyordu.
Bu rüyaların tamamı tanıdığım insanlarla alakalıydı. İlk önceleri inanmadım ve kimseye anlatmadım, ama daha sonra yadsınamaz bir şekilde kendini kanıtladı. Siz yine de inanmayın, iyi şeyler değil bunlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı