Çok sessiz klavye önerisi

Ben sessiz olmuyor demedim ki niye Youtube'dan bakayım, o klavye o parayı etmez diyorum. 11.11'de aynı paralara HyperX Alloy Elite RGB alınıyordu. Cherry MX kırmızı zaten klik sesi çıkarmıyor, tuşun vurma sesi var onu da O-ring ile büyük ölçüde halledebiliyorsun.

Ben sessiz olmuyor demedim ki niye Youtube'dan bakayım, o klavye o parayı etmez diyorum. 11.11'de aynı paralara HyperX Alloy Elite RGB alınıyordu. Cherry MX kırmızı zaten klik sesi çıkarmıyor, tuşun vurma sesi var onu da O-ring ile büyük ölçüde halledebiliyorsun.
evet klavye güzelmiş ama ingilizce karakterliymiş malesef

Asus Cerberus MKII. Çok sessiz bir klavyedir fakat mekanik değildir. Ben de buna geçeceğim. Görebileceğin en sessiz klavyelerden birisidir bana göre.
biliyorum bu klavyeyi vatan da test ettim sessiz fakat çok kalitesiz geldi. media tuşları bayağı kötüydü onun yerine Apex 150 alırım ingilizce karakterlerle işime devam ederim daha iyi. bence Apex 150yi de denemelisin

mekanik hisli olmasından değil bilek desteği ve çok kaliteli RGB olmasından dolayı tuşların içindeki metal cisimleri çıkarınca mekanik hissiyatı yani sesi gidiyor böylece sessiz oluyor. Youtube tan bakabilirsiniz.

Bloody B870R Lk2'deki RGB aydınlatma kalitesini görsen nutkun tutulur dostum. Razer gerçekten piyasanın şişirmesi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı