Çok sıkılmak

GTA'da bir ayar sormak için girdiğim sunucunun beni üzeceği hiç aklıma bile gelmezdi. O yüzden abartı gelebilir. Hocam realde görüştüğün adamla her zaman görüşebiliyorsun ve daha çok vaktin geçiyor en azından bir makara kalmıyor aranda. Hem de sanal arkadaşlıklar daha tesadüfe dayalı oluyor ve tesadüfe dayanan her şey genelde daha güzel oluyor.

Cidden yaşamayan bilemez, bence abartıda değil, hiç real de görüşmediğin bir adamın sana realde görüştüğün adamdan daha samimi gelmesi, realde görüştüğün adamın sorunudur.

İnsanların zaten %80 sadece varlar, yani faydadan çok zararları olur. Ama hiç arkadaşın yoksa şuraya bir bak belki faydası olur.

Hocam arkadaşım var ancak bak bununla iyi anlaşırım iyi makara döner güzel vakit geçer diyebileceğim arkadaşım yok.

Arkadaş namına bir şey olmadığından solo rank giriyordum. Bugün de ismini cismini bilmediğim romanyalı bir elemanla 3-4 saat rank kastık, sonra da kayboldu gitti. Uzun saatler oyun oynadığım arkadaşım 2019’da falan olmuştur en son, garip hissettirdi yazayım dedim.

Arkadaş namına bir şey olmadığından solo rank giriyordum. Bugün de ismini cismini bilmediğim romanyalı bir elemanla 3-4 saat rank kastık, sonra da kayboldu gitti. Uzun saatler oyun oynadığım arkadaşım 2019’da falan olmuştur en son, garip hissettirdi yazayım dedim.
Solo sıkıyor ama bir yerde hocam.O romanyalı olmasına rağmen bir prenizin olması bile en azından bir rahatlık hissettiyor.

Geri
Yukarı